TE: V Mariboru odločen začetek Marka Retlja in Karoline Trnkovski
Grawe Open 2022 je v polnem teku. V tem tednu se na Štajerskem na Tennis Europe turnirju potijo igralci v starostnih kategorijah U14 in U16. Na tekmah 1. kola glavnega dela turnirja se je preizkusila že tudi cela vrsta slovenskih predstavnikov.
V Mariboru se je od Slovencev skozi kvalifikacijsko sito v glavni del turnirja uspelo prebiti Karolini Trnkovski in Karolini Semenič, kot srečna poraženka je do mesta v glavnem delu turnirja prišla tudi Jerca Fleischman. Slednja je “darilo” izkoristila in v 1. kolu glavnega dela turnirja prišla do zmage. V 2. kolo je na U14 turnirju napredovala tudi Karolina Trnkovski.
Mesto v 2. kolu glavnega dela U14 turnirja so si med drugim že uspeli priigrati tudi Tari Murshed, Ani Marinkovič, Sari Mihelčič, ogromno Slovenk in Slovencev je neposredno že uvrščeni v 2. kolo.
Tudi na U16 turnirju je kar nekaj Slovencev že prišlo do zmage v 1. kolu glavnega dela turnirja. Med drugim je to uspelo Marku Retlju, Marku Požoncu, Karin Dirnbek, Mii Sari Ribnikar in Kaji Najzer.
Na U14 turnirju Slovaškem Žiga Šeško še čaka na svojega nasprotnika v 1. kolu glavnega dela turnirja.
TENNIS EUROPE
U16 Grawe Open Maribor
(Slovenija, pesek, zunaj)
Rezultati kvalifikacij (fantje)
Rezultati kvalifikacij (dekleta)
1. kolo
Mohar V. (Slo) – Cacciolli D. (Ita/Q) 4:6, 6:4, 6:4
Marjanovič L. (Slo/10) – prosto
Matijašič G. (Slo/WC) – Stojović V. (Srb/Q) 2:6, 4:6
Angeli P. (Slo/4) – prosto
Zemljič A. (Slo) – Gschiel A. (Avt) 0:6, 1:6
Albreht L. (Slo) – Radojičić M. (Srb) 3:6, 6:4, 6:0
Retelj M. (Slo/WC) – Rierz L. (Šve) 6:0, 6:0
Hribar M. (Slo/9) – prosto
Zemljič D. (Slo) – Ganusevych D. (Ita/Q) 0:6, 0:6
Bajželj M. (Slo) – Zanini A. (Ita) 3:6, 0:6
Požonec M. (Slo) – Baleja K. (Mad/Q) 5:7, 6:4, 6:0
Švec Ž. (Slo/2) – prosto
Cikajlo E. (Slo/1) – prosto
Ažnoh A. J. (Slo) – Weissenboeck J. (Avt) 6:4, 6:2
Pernat M. (Slo) – Havel L. (Avt) 3:6, 6:7(1)
Dovnik A. (Slo) – Bobrovska M. (Ukr) 0:6, 0:6
Širovnik A. (Slo/LL) – Brasnić K. (Avt) 2:6, 6:2, 3:6
Vnuk Z. (Slo/15) – prosto
Dirnbek K. (Slo) – Djukić D. (Srb) 6:3, 1:6, 6:2
Mumlek L. (Slo/5) – prosto
Mrvar K. (Slo) – Payer A. M. (Avt) 5:7, 7:6(3), 6:4
Bogatin J. (Slo/11) – prosto
Ribnikar M. S. (Slo) – Pruckner V. (Avt) 7:5, 6:2
Petelinšek P. (Slo/3) – prosto
Plošnik E. (Slo/8) – prosto
Najzer K. (Slo) – Hermann M. (Avt/Q) 6:0, 6:4
Štusaj D. (Slo/WC) – Pustelnik G. (WC) 6:4, 3:6, 0:6
Košak T. (Slo/WC) – De Santis G. (Ita) 0:6, 1:6
U14 Grawe Open Maribor
(Slovenija, pesek, zunaj)
Rezultati kvalifikacij (fantje)
Rezultati kvalifikacij (dekleta)
1. kolo
Despotović M. (Slo) – Jutresa H. (Hrv/Q) 6:3, 0:6, 6:4
Zajc Gajšek L. (Slo/14) – prosto
Desy D. (Slo) – St-Pierre P. (Kan/Q) 4:6, 2:6
Marinšek L. (Slo) – Kulcsar K. (Mad/Q) 3:6, 2:6
Glogovac J. (Slo/WC) – Hornecker B. (Nem/Q) 1:6, 0:6
Vodnik J. (Slo) – Koenigslehner M. (Avt) 2:6, 1:6
Klep T. (Slo) – Aerts S. (Bel) 5:7, 4:6
Lugarič L. (Slo) – Meacci M. (Ita) 6:1, 3:6, 6:2
Suljić S. (Slo/7) – prosto
Pečovnik J. (Slo) – Logrippo M. (Ita/LL) 1:6, 3:6
Lalić L. (Slo/WC) – Hemetzberger J. (Avt/Q) 1:6, 1:6
Pučko M. (Slo/WC) – Denotte N. (Bel) 0:6, 0:6
Košak T. (Slo/WC) – Martinović D. (Hrv/LL) 1:6, 0:6
Šiftar L. (Slo) – Kreutz J. (Avt) 6:7(5), 1:6
Bečirovič Novak M. (Slo) – Faibani G. (Ita/Q) 6:2, 6:3
Petrović L. (Slo/13) – prosto
Semenič P. (Slo/WC) – Fluri M. (Švi/Q) 2:6, 0:6
Trnkovski K. (Slo/Q) – Eennaes M. (Bel/Q) 6:2, 6:0
Stojneva A. (Slo/15) – prosto
Murshed T. (Slo) – Strassle L. (Švi/Q) 7:5, 6:1
Senica A. (Slo/5) – prosto
Peternel Z. (Slo/4) – prosto
Marinkovič A. (Slo/WC) – Ba E. (Bel) 7:6(3), 2:6, 6:3
Semenič K. (Slo/Q) – Sunara N. (Hrv) 4:6, 7:5, 3:6
Stražar H. (Slo/WC) – Agostini S. (Ita) 4:6, 3:6
Bizjak Z. (Slo/8) – prosto
Mihajlović L. (Slo/WC) – Bruni B. (Ita/Q) 2:6, 3:6
Grubešić U. (Slo/WC) – Kovalchuk K. (Ukr) 1:6, 1:6
Šifkovič E. (Slo/WC) – Vanspauwen N. (Bel/Q) 6:1, 3:6, 3:6
Fleischman J. (Slo/LL) – Sveva Fumagalli S. (Ita) 7:5, 6:3
Kadak Ocvirk K. (Slo/9) – prosto
Mihelčič S. (Slo) – Srejić L. (Avt/Q) 6:2, 6:3
Butina Jazbec B. (Slo/2) – prosto
U14 Piestany
(Slovaška, kat. 1, pesek)
1. kolo: Šeško Ž. (Slo/6) – Macej D. (Svk/WC) [10.5.]
4 thoughts on “TE: V Mariboru odločen začetek Marka Retlja in Karoline Trnkovski”
Comments are closed.