TE: V Mariboru kar 10 Slovencev uspešno prestalo tudi sredin program

Na igriščih ŽTK Maribor in TK Branik Maribor se je kar 10 slovenskih tekmovalcev uspešno prebilo čez 2. kolo glavnega dela turnirjev Tennis Europe v kategorijah U14 in U16. Vseslovenska obračuna sta pripadala Beti Butini Jazbec in Alji Senica.

Tenis U14 0081 211005 VID - TE: V Mariboru kar 10 Slovencev uspešno prestalo tudi sredin program
Alja Senica je v vseslovenskem obračunu ugnala Taro Murshed. (Foto: Vid Ponikvar / Sportida)

Preberite tudi:
TE: V Mariboru odločen začetek Marka Retlja in Karoline Trnkovski
TE: Slovenski obračun v Mariboru pripadel Suljiću, zanesljive zmage glavnih slovenskih adutov

V Mariboru se je na U16 turnirju v osmino finala uspelo prebiti Paolu Angeliju, Maticu Hribarju, Žigi Švecu, Evi Cikajlo, Katarini Stefaniji Mrvar, Pii Petelinšek in Eli Plošnik, na U14 turnirju pa je to uspelo Svitu Suljiću, Alji Senica in Beti Butini Jazbec.

Na Slovaškem je še drugo prepričljivo zmago zabeležil Žiga Šeško, ki si je tako priboril mesto v 3. kolu glavnega dela turnirja U14.

TENNIS EUROPE

U16 Grawe Open Maribor
(Slovenija, pesek, zunaj)

Rezultati kvalifikacij (fantje)
Rezultati kvalifikacij (dekleta)
Rezultati 1. kola

2. kolo
Mohar V. (Slo) – Jović N. (Srb/1) 3:6, 5:7
Marjanovič L. (Slo/10) – Handl M. (Avt/LL) 6:0, 6:4
Angeli P. (Slo/4) – Slivar L. (Hrv) 6:0, 6:3
Albreht L. (Slo) – Balascak D. (Svk/7) 4:6, 6:2, 5:7
Retelj M. (Slo)  Sidorov A. (Kaz/8) 5:7, 0.6
Hribar M. (Slo/9) – Bonivento P. (Ita/Q) 6:0, 6:3
Požonec M. (Slo) – Rosenkranz Koenig T. (Avt/11) 6:4, 6:2
Švec Ž. (Slo/2) – Ontiveros M. (Nem) 6:2, 6:3
Cikajlo E. (Slo/1) – Alekseeva S. (Švi/Q) 6:1, 6:7(2)* – predaja
Ažnoh A. J. (Slo) – Van Cotthem L. (Bel/16) 5:7, 3:6
Vnuk Z. (Slo/15) – Tuzson V. (Mad) 6:2, 6:2
Dirnbek K. (Slo) – Stojsavljević M. (Vb/10) 1:6, 3:6
Mumlek L. (Slo/5) – Kotlyarova S. (Ukr/WC) 6:2, 6:1
Mrvar K. S. (Slo) – Loftus A. (Vb/6) 7:6(2), 2:6, 6:4
Bogatin J. (Slo/11) – Gentili A. (Ita) 4:6, 1:6
Ribnikar M. S. (Slo/WC) – Fratila V. (Rom/14) 3:6, 0:6
Petelinšek P. (Slo/3) – Sorska A. (Ukr/WC) 6:1, 6:1
Plošnik E. (Slo/8) – Kovacheva S. (Vb) 6:0, 6:1
Najzer K. (Slo) – Segattini V. (Ita/9) 1:6, 3:6

3. kolo
Marjanovič L. (Slo/10) – Stojović V. (Srb/Q) 2:6, 2:6
Angeli P. (Slo/4) – Gronfeldt-Sorensen C. (Dan) 3:6, 7:6(3), 6:1
Hribar M. (Slo/9) – Sidorov A. (Kaz/8) 7:6(3), 6:3
Požonec M. (Slo) – Živković S. (Srb/5) 2:6, 6:3, 4:6
Švec Ž. (Slo/2) – Kalabishka M. (Ukr/15) 6:0, 6:2
Cikajlo E. (Slo/1) – van Cotthem L. (Bel/16) 6:4, 6:0
Vnuk Z. (Slo/15) – Maines N. (It/4) 4:6, 4:6
Mumlek L. (Slo/5) – Stojsavljević M. (Vb/10) 6:7(4), 3:6
Mrvar K. (Slo) – Gentili A. (Ita) 6:3, 6:4
Petelinšek P. (Slo/3) – Fratila V. (Rom/14) 3:6, 6:2, 6:4
Plošnik E. (Slo/8) – Segattini V. (Ita/9) 7:6(4), 4:6, 6:3


U14 Grawe Open Maribor
(Slovenija, pesek, zunaj)

Rezultati kvalifikacij (fantje)
Rezultati kvalifikacij (dekleta)
Rezultati 1. kola

2. kolo
Despotovič M. (Slo) – Bilozertsev N. (Ukr/1) 2:6, 3:6
Zajc Gajšek L. (Slo/14) – Robas D. (Švi) 4:6, 2:6
Suljić S. (Slo/7) – Lugarič L. (Slo) 6:2, 6:3
Bečirovič Novak M. (Slo) – Sykora J. (Češ/9) 1:6, 3:6 
Petrović L. (Slo/13) – Gribaldo M. (Ita) 6:0, 6:2
Trnkovski K. (Slo/Q) – Semichina I. (Mda/1) 1:6, 2:6
Stojneva A. (Slo/15) – Richtar A. (Avt) 2:6, 2:6
Murshed T. (Slo) – Blazkova K. (Češ/10) 7:5, 6:3
Senica A. (Slo/5) – Phillips N. (Vb) 6:2, 6:4
Peternel Z. (Slo/4) – Manta N. (Švi) 4:6, 4:6
Marinkovič A. (Slo/WC) – Griffiths E. (Vb/13) 1:6, 4:6
Bizjak Z. (Slo/8) – Vidan T. (Hrv) 3:6, 3:6
Fleischman J. (Slo/LL) – Smart H. (Vb/6) 1:6, 2:6
Kadak Ocvirk K. (Slo/9) – Kappeler L. (Švi) 6:0, 6:3
Mihelčič S. (Slo) – Weynen C. (Bel/14) 6:4, 6:2
Butina Jazbec B. (Slo/2) – Manfredonia C. (Ita) 6:3, 6:0

3. kolo
Suljić S. (Slo/7) – Andersson L. (Šve/10) 6:2, 6:3
Petrović L. (Slo/13) – Winder A. (Vb/2) 6:2, 0:6, 4:6
Senica A. (Slo/5) – Murshed T. (Slo) 6:1, 6:1
Kadak Ocvirk K. (Slo/9) – Smart H. (Vb/6) 5:7, 2:6
Butina Jazbec B. (Slo/2) – Mihelčič S. (Slo) 6:3, 6:3


U14 Piestany
(Slovaška, kat. 1, pesek)

1. kolo: Šeško Ž. (Slo/6) – Macej D. (Svk/WC) 6:1, 6:3
2. kolo: Šeško Ž. (Slo/6) – Svoboda J. (Češ) 6:1, 6:0
3. kolo: Šeško Ž. (Slo/6) – Sloboda L. (Svk) [12.5.] 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.