Sredin razpored na WTA Zavarovalnica Sava Ljubljana

Igralke znova tudi na Trgu republike. (Foto: Vid Ponikvar / Sportida)
V sredo se s tekmami 2. kola glavnega dela nadaljuje turnir WTA Zavarovalnica Sava Ljubljana. Igralke se vračajo tudi na osrednje igrišče Mime Jaušovec na Trg republike, kjer se bosta Slovenk danes predstavili Ela Nala Milić in Nina Potočnik.
Slovenski igralki bosta predvidoma ob 16:30 zaigrali v 1. kolu turnirja dvojic, nasproti jima bosta stali Rusinja Anshba in Američanka Gleason.
Sredin program se začenja v Tivoliju in sicer z dvema tekmama ob 11. uri. Tamara Zidanšek, Pia Lovrič in Kaja Juvan, ki še naprej upajo na vrhunski rezultat v posamični konkurenci, se bodo na igrišče znova podale jutri.
Preberite tudi:
Tamara Zidanšek in Kaja Juvan v drugem kolu turnirja v Ljubljani
Kaja Juvan: “Mislim, da je ta teden zame tu več kot le samo tenis, več kot le turnir.”
- Zmagovalka Bassols Ribera: “Ljubljana in Slovenija mi bosta za vedno ostali v najlepšem spominu.” - 17 septembra, 2023
- Dve zmagi Role v Tivoliju premalo za Luksemburžane - 17 septembra, 2023
- Davisov pokal: Po porazu Artnaka rezultat proti Luksemburžanom izenačil Rola - 15 septembra, 2023