London: Đoković vlil nekaj upanja Čiliću in Isnerju

Novak z značilnim pogledom, ki obeta. (Foto: zimbio.com)

Novak Đoković zanesljivo koraka proti novi uvrstitvi v polfinale zaključnega turnirja najboljše osmerice v Londonu. Po gladki zmagi nad Johnom Isnerjem je bil Srb prepričljiv tudi proti Alexandru Zverevu in tako vlil nekaj upanja Američanu in Marinu Čiliću.

Srbski tenisač Novak Đoković v Londonu spet igra v zastrašujoče dobri formi in le še čudež mu lahko prepreči preboj v polfinale. Precej več težav bo lahko imel Nemec Alexander Zverev, ki bi mu proti Srbu še kako prav prišel kakšen osvojeni niz, a mu najboljši igralec na svetu tega ni prepustil.

Kljub porazu s 4:6 in 1:6 po vsega uri in 18 minutah igre ima Zverev svojo usodo še vedno v svojih rokah. V kolikor bo na zadnji tekmi v skupinskem delu z 2:0 v nizih ugnal Johna Isnerja, bo napredoval v polfinale, a tudi Američan in Marin Čilić imata na drugi strani še vedno vse v svojih rokah.

Poraženec večernega obračuna med Isnerjem in Čilićem se bo poslovil od vseh možnosti za preboj v polfinale in se s tem pridružil Avstrijcu Dominicu Thiemu, zmagovalec pa bo ostal “med živimi”. Dvoboj dveh velikanov se bo pričel ob 21. uri, s 7:3 pa v medsebojnih obračunih vodi Hrvat. Bo slednji le uspel zaključiti obračun v svoj prid?