Slab dan za prva nosilca v Hamburgu in Ženevi
Na teniških turnirjih v Hamburgu in Ženevi sta v drugem krogu izpadla prva nosilca. V Nemčiji je Kanadčana Felixa Auger-Aliassimeja po treh nizih ugnal Američan Aleksandar Kovacevic, v Švici pa se je poslovil Američan Taylor Fritz, z dvakrat po 6:4 je bil boljši Avstralec Alexei Popyrin.

To pa nista bili edini presenečenji na turnirjih. V Hamburgu, kjer si bodo razdelili 2,22 milijona evrov, je izpadel tudi Rus Karen Hačanov, v treh nizih, v zadnjem v “tie breaku”, ga je premagal Francoz Ugo Umbert.
Zadnji turnir pred pariškim grand slamom se ni dobro končal za Britanca Cameronona Norrieja, tretjega nosilca turnirja v Ženevi, kjer je nagradni sklad dobrih 612.000 evrov, z z istim izidom kot Popyrin Fritza ga je med gledalce poslal Argentinec Mariano Navone.
Pot iz krize ne najde Grk Stefanos Cicipas, v Ženevi je bil po dveh podaljšanih nizih od njega boljši četrti nosilec Američan Laerner Tien.
Vir: Tenis Slovenija, STA
- Sinner pred Wimbledonom ne bo igral na travi - 9 junija, 2026
- Zverev kljub pariški zmagi tretji, Cobolli prvič v top 10 - 9 junija, 2026
- Roddick se odzove na moški finale Roland Garrosa 2026 | Zverev premaga Cobollija in osvoji naslov. - 8 junija, 2026
- Sinner pred Wimbledonom ne bo igral na travi - 9 junija, 2026
- Zverev kljub pariški zmagi tretji, Cobolli prvič v top 10 - 9 junija, 2026
- Roddick se odzove na moški finale Roland Garrosa 2026 | Zverev premaga Cobollija in osvoji naslov. - 8 junija, 2026