WTT: Pia Lovrič za polfinale porazila drugo nosilko!
Zadnje majske dni nas razveseljuje Pia Lovrič, ki nastopa na mednarodnem WTT turnirju na Madžarskem. Priigrala si je mesto v polfinalu!

Na turnirju W15 Szentendre odlično kaže Pii Lovrič, ki je v četrtfinalnem obračunu kljub izgubljenemu nizu na kolena spravila drugo nosilko turnirja Julio Adams. Se ji bo preko tretje nosilke Nemke Vogt uspelo uvrstiti še v finale?
WORLD TENNIS TOUR
WORLD PRO
W15 Szentendre
(Madžarska, $15.000, pesek)
POSAMEZNICE
1.kolo
Lovrič P. – Bartha P. 6:3, 6:4
2.kolo
Lovrič P. – Artemeva V. 6:2, 6:7(4), 6:3
Četrtfinale
Lovrič P. – Adams J. 6:2, 4:6, 6:4
Polfinale
Lovrič P. – Vogt M.
- WTT: Jakupović v Zagrebu priznala premoč v četrtfinalu - 12 junija, 2026
- U12 DP: Na vrh Tesa Savšek in Niko Brolih! - 12 junija, 2026
- U16 DP: Najboljša Jaka Brolih in Tinkara Sep! - 12 junija, 2026
- WTT: Jakupović v Zagrebu priznala premoč v četrtfinalu - 12 junija, 2026
- U12 DP: Na vrh Tesa Savšek in Niko Brolih! - 12 junija, 2026
- U16 DP: Najboljša Jaka Brolih in Tinkara Sep! - 12 junija, 2026
