ITF Kranj: Štirje slovenski predstavniki uspešno skozi kvalifikacijsko sito, opravljen žreb za glavni del turnirja

Po končanem turnirju serije ITF J4 v Radomljah, so se mladinski predstavniki prestavili v Kranj, kjer te dni prav tako poteka turnir serije ITF J4. V kvalifikacijah se je predstavilo kar 33 slovenskih predstavnikov. 

Telemach DP 210116 BW0139 1024x683 - ITF Kranj: Štirje slovenski predstavniki uspešno skozi kvalifikacijsko sito, opravljen žreb za glavni del turnirja
Nikola Puntarič je dobro formo iz Radomelj prenesel tudi na turnir v Kranju. (Foto: Blaž Weindorfer / Sportida

V 3. kolu kvalifikacij se je ustavilo 13-letni Eli Plošnik, ki je sploh prvič nastopila na mladinskem ITF turnirju in že takoj zabeležila kar dve zmagi. Druga kvalifikacijska ovira je bila previsoka za Maxa Stolleckerja, Grego Sevška, Jako Tomažina, Vida Buzetija, Nalo Kovačič, Eleno Plesničar, Ulo Jamar, Tajdo Zalokar in Zalo Vnuk, ob Plošnikovi pa sta na zadnji stopnički klonila še Nal Sok in Vanja Joksović.

Skozi kvalifikacijsko sito so se uspešno prebili Lukas Marjanović, Nikola Puntarič, Nina Pliberšek in Meta Marenk, ki so se v glavnem delu turnirja pridružili Maticu Križniku, Nejcu Žuniču, Maju Najvirtu Kolariču, Nejcu Škorjancu. Niku Mikoviću, Janu Dimitrijeviču, Davidu Černetu, Gordanu Franu Mileusniću, Marselu Žnuderlu, Luki Videnoviću, Aljažu Kirbišu, Lunu Obrulu, Jobu Japlju, Žigi Švecu,  Hani Bečirovič Novak, Pii Mariji Rebec, Manci Lampret, Niki Strašek, Lari Flerin, Maši Viriant, Evi Cikajlo, Ani Lanišek, Eli Nali Milić, Brini Šulin, Liji Mumlek, Anniki Planinšek in Evi Muller Uhan. 

JUNIORS
ITF J4 Kranj (Slovenija, peščena podlaga, zunaj)

FANTJE

Posamezno, 1. kolo kvalifikacij
Flander T. (Slo) – Stipetić R. (Hrv) 6:7(3), 2:6
Požonec M. (Slo) – Bertoli I. (Ita) 6:3, 6:4
Sok N. (Slo) – prosto
Stollecker M. (Slo) – Maričić L. (Hrv) 6:3, 6:4
Gornik K. (Slo) – Campagnola R. (Ita) 2:6, 2:6
Sevšek G. (Slo) – Koscica N. (Srb) 6:1, 6:2
Mohar V. (Slo) – Hoffmann N. (Nem) 4:6, 1:6
Marjanović L. (Slo) – Ciković J. (Hrv) 6:0, 6:3
Bukovec J. (Slo) – Quendoz N. (Ita) 0:6, 1:6
Bernard M. (Slo) – Baničević M. (Hrv) 4:6, 2:6
Angeli P. (Slo) – Moro G. (Ita) 2:6, 6:4, 7:10
Bradaška Ž. (Slo) – Bamburac B. (Vb) 7:6(1), 2:6, 6:10
Tomažin J. (Slo) – Mietkiewicz K. (Pol) 7:6(1), 6:2
Joksović V. (Slo) – Milovanov T. (Ukr) 6:4, 6:4
Škorjanc K. (Slo) – Cappellaro P. (Ita) 1:6, 6:2, 7:10
Buzeti V. (Slo/6) – prosto
Bukovec R. (Slo) – Garbero F. (Ita) 2:6, 3:6
Angeli C. (Slo) – Bogdan S. (Hrv) 6:0, 6:2
Puntarič N. (Slo/7) – prosto

2. kolo kvalifikacij
Sok N. (Slo) – Požonec M. (Slo) 7:5, 6:2
Stollecker M. (Slo) – Mira N. (Ita/2) 2:6, 1:6
Sevšek G. (Slo) – Campagnola R. (Ita) 4:6, 3:6
Marjanović L. (Slo) – Quendoz N. (Ita) 6:7(4), 7:5, 10:8
Tomažin J. (Slo) – Boban V. (Hrv/3) 2:6, 0:6
Joksović V. (Slo) – Cappellaro P. (Ita) 6:0, 6:1
Buzeti V. (Slo) – Garbero F. (Ita) 1:6, 2:6
Puntarič N. (Slo/7) – Angeli C. (Slo) 6:0, 6:0

3. kolo kvalifikacij
Sok N. (Slo) – Jaeger N. (Švi/1) 2:6, 1:6
Marjanović L. (Slo) – Hoffmann N. (Nem) 6:1, 6:4
Joksović V. (Slo) – Boban V. (Hrv/5) 4:6, 6:4, 6:10
Puntarič N. (Slo/7) – Garbero F. (Ita) 7:5, 4:6, 10:7

ŽREB ZA GLAVNI DEL TURNIRJA


DEKLETA

Posamezno, 1. kolo kvalifikacij
Kovačič N. (Slo) – Witt V. (Nem) 6:0, 6:1
Plesničar E. (Slo) – Radišič M. (Slo/8) 3:6, 6:4, 10:7
Jamar U. (Slo/2) – prosto
Pliberšek N. (Slo) – Florani A. (Ita) 7:5, 5:7, 12:10
Zalokar T. (Slo/3)prosto
Završki N. (Slo) – Ivanković M. (Hrv/12) 6:7(2), 3:6
Ahčan I. (Slo) – Marković I. (Avt) 4:6, 1:6
Vnuk Z. (Slo) – Sener L. (Grč) 6:0, 6:0
Plošnik E. (Slo) – Rizzetto G. (Ita) 7:5, 6:0
Manevska E. (Slo) – Iucchina G. (Ita) 0:6, 0:6
Ribnikar M. S. (Slo) – Aschenberger L. (Nem) 2:6, 1:6
Marenk M. (Slo/6) prosto
Kovačevič J. (Slo) – Ende A. (Nem) 1:6, 1:6

2. kolo kvalifikacij
Kovačič N. (Slo) – Dal Pozzo G. (Ita) 3:6, 6:7(7)
Plesničar E. (Slo) – Hanakova D. (Češ) 7:5, 0:6, 4:10
Jamar U. (Slo/2) – Picchi A. (Ita) 3:6, 6:3, 4:10
Pliberšek N. (Slo) – Schoen C. (Nem/7) 3:6, 6:4, 11:9
Zalokar T. (Slo/3) – Nosel A. (Ita) 7:5, 2:6, 4:10
Vnuk Z. (Slo) – Ivković L. (Hrv/11) 2:6, 2:6
Plošnik E. (Slo) – Rajki T. (Hrv/5) 6:1, 6:1
Marenk M. (Slo/6) – Corvi A. (Ita) 6:3, 3:6, 10:7

3. kolo kvalifikacij
Pliberšek N. (Slo) – Picchi A. (Ita) 7:5, 6:2
Plošnik E. (Slo) – Aschenberger L. (Nem/9) 4:6, 5:7
Marenk M. (Slo/6) – Segato E. (Ita) 7:6(5), 6:2

ŽREB ZA GLAVNI DEL TURNIRJA



OSTALI ITF TURNIRJI (9.8. – 15.8.)

PRO

ITF W25 Radom (Poljska, peščena podlaga, zunaj), posamezno, 1. kolo
Jakupović D. (Slo) – Lee Y. (Tjv)
Potočnik N. (Slo) – Tikhonova A. (Rus)

ITF W15 Bratislava (Slovaška, peščena podlaga, zunaj), posamezno
1. kolo kvalifikacij: Cvetkovič T. (Slo) – Beresova L. (Svk) 6:0, 6:0
2. kolo kvalifikacij: Cvetkovič T. (Slo) – Martynov D. (Fra/12)
1. kolo: Lovrič P. (Slo) – Behulova B. (Svk)

Dvojice
1. kolo: (1)Lovrič P./Nagy A. – Cisovska R./Malygina E.

JUNIORS

ITF J3 Wels (Avstrija, peščena podlaga, zunaj), posamezno
1. kolo: Emeršič Potočnik G. (Slo/4) – Graski J. (Avt) 6:1, 5:7, 1:6

13 thoughts on “ITF Kranj: Štirje slovenski predstavniki uspešno skozi kvalifikacijsko sito, opravljen žreb za glavni del turnirja

Comments are closed.