Liga U14: V končnico napredovale kar tri ekipe TD Slovan, dečki ŽTK Maribor še naprej upajo na ubranitev naslova

Kodeljevčani navdušili v skupinskem delu BTC lige U14.

V petek je bila odigrana zadnja tekma skupinskega dela BTC lige U14, v katerem so še posebej navdušile ekipe TD Slovan. V deški konkurenci naslov sicer brani ŽTK Maribor, pri deklicah je že jasno, da bomo dobili novega zmagovalca. 

Kodeljevčani navdušili v skupinskem delu BTC lige U14.

Preberite tudi:
Liga U14: Deklice TK Center Court in ŽTK Maribor že pri dveh zmagah
Liga U14: Dečki ŽTK Maribor po dveh tekmah brez izgubljenega dvoboja, blestijo dečki in deklice TD Slovan

V lanski sezoni so se ob dečkih ŽTK Maribor namreč naslova prvaka v ekipnem ligaškem tekmovanju razveselile še igralke TK Center Court, ki so v finalu ugnale prav igralke ŽTK Maribor. Tokrat so deklice iz TK Center Court obstale v skupini, iz katere sta si polfinalno vstopnico priigrali ekipi TK Spin Medvode in ŠDTŠ Radovljica. V drugi skupini sta prvi dve mesti osvojili ekipi TC Ljubljana in TD Slovan.

Izjemno so v skupinskem delu tekmovanja nastopali tudi dečki s Kodeljevega. V polfinale sta se namreč prebili obe ekipi TD Slovan (A in B). V skupini A so 2. mesto zasedli igralci TK Center Court, medtem ko so v skupini B na najvišjem mestu končali branilci naslova, igralci ŽTK Maribor.

FOTOGALERIJA (kliknite za prevezavo)

BTC LIGA U14 – PLAY OFF

DEČKI

Polfinalisti
TD Slovan A, TK Center Court, ŽTK Maribor, TD Slovan B.

DEKLICE

Polfinalisti
TC Ljubljana, TD Slovan, TK Spin Medvode in ŠDTŠ Radovljica

Polfinalni pari bodo v torek, 29. avgusta, določeni na licu mesta.


BTC LIGA U14 – SKUPINSKI DEL

DEČKI
Poimenski seznam vseh ekip (kliknite za prevezavo)

Skupina A

1. kolo, 20.8.2023
TK Triglav Kranj : TK Hoče b.b.
TK Center Court : ŽTK Maribor 2 5:1
TD Slovan A : prosto

2. kolo, 21.8.2023
TD Slovan A : TK Triglav Kranj 6:0
TK Hoče : TK Center Court b.b.
ŽTK Maribor 2 : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan A : ŽTK Maribor 2 6:0
TK Triglav Kranj : TK Center Court 0:6
TK Hoče : prosto

4. kolo, 23.8.2023
ŽTK Maribor 2 : TK Hoče b.b.
TK Center Court : TD Slovan A 0:6
TK Triglav Kranj : prosto

5. kol0, 24.8.2023
ŽTK Maribor 2 : TK Triglav Kranj 4:2
TK Hoče : TD Slovan A b.b.
TK Center Court : prosto

V Play off sta napredovali prvo in drugo uvrščena ekipa – TD Slovan A in TK Center Court.


Skupina B

1. kolo, 20.8.2023
TD Slovan B : ŠRC Max Ljubljana 3:3
TK Luka Koper : TK Olimpija 5:1
TK Radomlje : ŽTK Maribor 1 b.b.

2. kolo, 21.8.2023
TK Olimpija : ŽTK Maribor 1 0:6
ŠRC Max Ljubljana : TK Luka Koper 3:3
TD Slovan B : TK Radomlje b.b.

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan B : ŽTK Maribor 1 0:6
ŠRC Max Ljubljana : TK Olimpija 5:1
TK Luka Koper : TK Radomlje b.b.

4. kolo, 23.8.2023
TK Olimpija : TD Slovan B 1:5
ŽTK Maribor 1 : TK Luka Koper 6:0
TK Radomlje : ŠRC Max Ljubljana b.b.

5. kol0, 24.8.2023
ŽTK Maribor 1 : ŠRC Max Ljubljana 5:1
TK Luka Koper : TD Slovan B 0:6
TK Radomlje : TK Olimpija b.b.

V Play off sta napredovali prvo in drugo uvrščena ekipa – ŽTK Maribor in TD Slovan B. 



DEKLICE
Poimenski seznam vseh ekip (kliknite za prevezavo)

Skupina A

1. kolo, 20.8.2023
ŽTK Maribor : TK AB 4:0
TK Radovljica : TD Slovan 0:4
TC Ljubljana : prosto

2. kolo, 21.8.2023
ŽTK Maribor : TC Ljubljana 2:2
TK AB : TD Slovan 0:4
TK Radovljica : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan : ŽTK Maribor 4:0
TC Ljubljana : TK Radovljica 4:0
TK AB : prosto

4. kolo, 23.8.2023
TC Ljubljana : TK AB 3:1
TK Radovljica : ŽTK Maribor 1:3
TD Slovan : prosto

5. kol0, 24.8.2023
TD Slovan : TC Ljubljana 1:3
TK AB : TK Radovljica 2:2
ŽTK Maribor : prosto

V Play off sta napredovali prvo in drugo uvrščena ekipa – TC Ljubljana in TD Slovan.


Skupina B

1. kolo, 20.8.2023
TK Center Court : TD Vanganel + TC Izola 3:1
ŠDTŠ Radovljica : TK Krško 3:1
TK Spin Medvode : prosto

2. kolo, 21.8.2023
TK Spin Medvode : TK Krško 3:1
TK Center Court : ŠDTŠ Radovljica 2:2
TD Vanganel + TC Izola : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TK Spin Medvode : TK Center Court 4:0
TD Vanganel + TC Izola : ŠDTŠ Radovljica 1:3
TK Krško : prosto

4. kolo, 23.8.2023
TK Krško : TD Vanganel + TC Izola 3:1
ŠDTŠ Radovljica : TK Spin Medvode 0:4
TK Center Court : prosto

5. kol0, 24.8.2023
TK Krško : TK Center Court 2:2
TD Vanganel + TC Izola : TK Spin Medvode 0:4
ŠDTŠ Radovljica : prosto

V Play off sta napredovali prvo in drugo uvrščena ekipa – TK Spin Medvode in ŠDTŠ Radovljica.