Liga U14: Dečki ŽTK Maribor po dveh tekmah brez izgubljenega dvoboja, blestijo dečki in deklice TD Slovan

Deklice TK Spin Medvode boljše od TK Krško.

Igralci in igralke do 14. leta starosti nadaljujejo z nastopi v ekipnem ligaškem tekmovanju. Deklice TD Slovan so zabeležile že tri zmage, v sredo se v Ljubljani obeta pravi derbi med deškima ekipama TK Center Court in TD Slovan.

Deklice TK Spin Medvode v 2. kolu boljše od TK Krško.

Preberite tudi:
Liga U14: Deklice TK Center Court in ŽTK Maribor že pri dveh zmagah

Pri dečkih sta v skupini A ekipi TD Slovan A in TK Center Court z dvema izjemno prepričljivima zmagama pokazala, da sta favorita za prvi dve mesti v skupini, ki vodita v Play Off. Zmagovalec medsebojnega dvoboja si bo mesto med najboljšimi štirimi ekipami zagotovil že v sredo. V skupini B zaenkrat najbolje kaže igralcem ŽTK Maribor, ki so obe do sedaj odigrani tekmi dobili s 6:0.

Zanimivo je tudi v obeh dekliških skupinah. Še posebej odlično gre igralkam TD Slovan, katerim se po treh suverenih zmagah nasmiha končno 1. mesto v skupini A. V skupini B bo v boju za prvi dve mesti še zelo zanimivo, saj zaenkrat kaže na troboj med TK Spin Medvode, TK Center Court in ŠDTŠ Radovljica. 

V ligi bi morala letos nastopiti tudi deški ekipi TK Hoče in TK Radomlje, a sta iz tekmovanja naknadno izstopili.

BTC LIGA U14

DEČKI
Poimenski seznam vseh ekip (kliknite za prevezavo)

Skupina A

1. kolo, 20.8.2023
TK Triglav Kranj : TK Hoče b.b.
TK Center Court : ŽTK Maribor 2 5:1
TD Slovan A : prosto

2. kolo, 21.8.2023
TD Slovan A : TK Triglav Kranj 6:0
TK Hoče : TK Center Court b.b.
ŽTK Maribor 2 : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan A : ŽTK Maribor 2 6:0
TK Triglav Kranj : TK Center Court 0:6
TK Hoče : prosto

4. kolo, 23.8.2023
ŽTK Maribor 2 : TK Hoče b.b.
TK Center Court : TD Slovan A
TK Triglav Kranj : prosto

5. kol0, 24.8.2023
ŽTK Maribor 2 : TK Triglav Kranj
TK Hoče : TD Slovan A b.b.
TK Center Court : prosto

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.


Skupina B

1. kolo, 20.8.2023
TD Slovan B : ŠRC Max Ljubljana 3:3
TK Luka Koper : TK Olimpija 5:1
TK Radomlje : ŽTK Maribor 1 b.b.

2. kolo, 21.8.2023
TK Olimpija : ŽTK Maribor 1 0:6
ŠRC Max Ljubljana : TK Luka Koper 3:3
TD Slovan B : TK Radomlje b.b.

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan B : ŽTK Maribor 1 0:6
ŠRC Max Ljubljana : TK Olimpija 5:1
TK Luka Koper : TK Radomlje b.b.

4. kolo, 23.8.2023
TK Olimpija : TD Slovan B
ŽTK Maribor 1 : TK Luka Koper
TK Radomlje : ŠRC Max Ljubljana b.b.

5. kol0, 24.8.2023
ŽTK Maribor 1 : ŠRC Max Ljubljana
TK Luka Koper : TD Slovan B
TK Radomlje : TK Olimpija b.b.

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.



DEKLICE
Poimenski seznam vseh ekip (kliknite za prevezavo)

Skupina A

1. kolo, 20.8.2023
ŽTK Maribor : TK AB 4:0
TK Radovljica : TD Slovan 0:4
TC Ljubljana : prosto

2. kolo, 21.8.2023
ŽTK Maribor : TC Ljubljana 2:2
TK AB : TD Slovan 0:4
TK Radovljica : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan : ŽTK Maribor 4:0
TC Ljubljana : TK Radovljica 4:0
TK AB : prosto

4. kolo, 23.8.2023
TC Ljubljana : TK AB
TK Radovljica : ŽTK Maribor
TD Slovan : prosto

5. kol0, 24.8.2023
TD Slovan : TC Ljubljana
TK AB : TK Radovljica
ŽTK Maribor : prosto

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.


Skupina B

1. kolo, 20.8.2023
TK Center Court : TD Vanganel + TC Izola 3:1
ŠDTŠ Radovljica : TK Krško 3:1
TK Spin Medvode : prosto

2. kolo, 21.8.2023
TK Spin Medvode : TK Krško 3:1
TK Center Court : ŠDTŠ Radovljica 2:2
TD Vanganel + TC Izola : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TK Spin Medvode : TK Center Court 4:0
TD Vanganel + TC Izola : ŠDŠT Radovljica 1:3
TK Krško : prosto

4. kolo, 23.8.2023
TK Krško : TD Vanganel + TC Izola
ŠDTŠ Radovljica : TK Spin Medvode
TK Center Court : prosto

5. kol0, 24.8.2023
TK Krško : TK Center Court
TD Vanganel + TC Izola : TK SPin Medvode
ŠDTŠ Radovljica : prosto

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.