Liga U12: Udaren začetek za TK Spin Medvode, TD Slovan, TK Triglav Kranj in ŽTK Maribor (FOTO)

S četrtkovimi in petkovimi tekmami se je odprla nova ligaška sezona za slovenske kluba v starostni kategoriji U12. Branilci naslova, igralci TK Olimpija, so tekmovanje odprli z zmago nad TC Ljubljana, nato pa klonili proti ŠD Lokrovec. 

WhatsApp Image 2022 05 13 at 14.14.47 - Liga U12: Udaren začetek za TK Spin Medvode, TD Slovan, TK Triglav Kranj in ŽTK Maribor (FOTO)
Dvoboj med TA Breskvar in TK Nova Gorica je pripadel Ljubljančanom.

V ekipnem ligaškem tekmovanju za igralce do 12. leta starosti v novi sezoni nastopa 18 ekip, ki so razporejene v tri skupine. Za vsemi ekipami sta dve odigrana kola, ki sta v veliki meri že pokazala, kdo so glavni favoriti v sezoni 2022.

Po uvodnih dveh srečanjih je v skupini A neporažena ekipa le ŽTK Maribor, v skupini B TK Spin Medvode in TD Slovan, v skupini C pa to velja kar za tri ekipe. Po dve zmagi so namreč zabeležili igralci in igralke TK Center Court, TK Triglav Kranj in TK Krško.

FOTOGALERIJA

SKUPINA A

1. kolo, 12.5.
ŠD Lokrovec : TK Branik Maribor 4:3
TK Radomlje + ŠD Ten-Ten : ŽTK Maribor 0:7
TC Ljubljana : TK Olimpija 3:4

2. kolo, 13.5.
TK Branik Maribor : ŽTK Maribor 2:5
TK Olimpija  : ŠD Lokrovec 1:6.
TC Ljubljana : TK Radomlje + ŠD Ten-Ten 2:5

3. kolo, 19.5.
TK Radomlje + ŠD Ten-Ten : TK Branik Maribor
TK Olimpija : ŽTK Maribor
ŠD Lokrovec : TC Ljubljana

4. kolo, 20.5.
TK Olimpija : TK Radomlje + ŠD Ten-Ten
ŽTK Maribor : ŠD Lokrovec
TC Ljubljana : TK Branik Maribor

5. kolo, 3.6.
TC Branik Maribor : TK Olimpija
ŠD Lokrovec : TK Radomlje + ŠD Ten-Ten
ŽTK Maribor : TC Ljubljana

Zapisniki tekem skupine A


SKUPINA B

1. kolo, 12.5.
TA Breskvar : TK Luka Koper 2:5
TK Nova Gorica : TD Slovan 1:6
ŠD LTA : TK Spin Medvode 0:7

2. kolo, 13.5.
TK Luka Koper : TK Spin Medvode 1:6
TA Breskvar : TK Nova Gorica 6:1
TD Slovan : ŠD LTA 7:0

3. kolo, 19.5.
TD Slovan : TA Breskvar
ŠD LTA : TK Luka Koper
TK Spin Medvode : TK Nova Gorica

4. kolo, 20.5.
TK Nova Gorica : ŠD LTA
TA Breskvar : TK Spin Medvode
TK Luka Koper : TD Slovan

5. kolo, 3.6.
TK Spin Medvode : TD Slovan
TK Nova Gorica : TK Luka Koper
ŠD LTA : TA Breskvar

Zapisniki tekem skupine B


SKUPINA C

1. kolo, 12.5.
TK GFTA : TK Center Court 1:6
TK Krško : TK Bobi 4:3
TK Krka Otočec : TK Triglav Kranj 0:7

2. kolo, 13.5.
TK Bobi : TK Triglav Kranj 2:5
TK Center Court : TK Krka Otočec 6:1
TK Krško : TK GFTA 6:1

3. kolo, 19.5.
TK Krka Otočec : TK Bobi
TK Center Court : TK Krško
TK Triglav Kranj : TK GFTA

4. kolo, 20.5.
TK Bobi : TK Center Court
TK GFTA : TK Krka Otočec
TK Krško : TK Triglav Kranj

5. kolo, 3.6.
TK Triglav Kranj : TK Center Court
TK GFTA : TK Bobi
TK Krka Otočec : TK Krško

Zapisniki tekem skupine C

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.