Liga U12: Do novih zmag TK Branik Maribor, ŠD Lokrovec in TK Radomlje + ŠD Ten-Ten

S tekmami 3. in 4. kola se je nadaljevalo ekipno ligaško tekmovanje v starostni kategoriji U12. Znova smo bili priča izjemno zanimivim obračunom, na katerih ni manjkalo borbenosti in dobrih teniških predstav. 

Liga U12 Liga 12mz TC Ljubljana vs TK Branik Maribor 2 1 - Liga U12: Do novih zmag TK Branik Maribor, ŠD Lokrovec in TK Radomlje + ŠD Ten-Ten

Preberite tudi:
Liga U12: Udaren začetek za TK Spin Medvode, TD Slovan, TK Triglav Kranj in ŽTK Maribor (FOTO)

FOTOGALERIJA

LIGA U12
Seznam vseh igralcev in igralk po ekipah

SKUPINA A

1. kolo, 12.5.
ŠD Lokrovec : TK Branik Maribor 4:3
TK Radomlje + ŠD Ten-Ten : ŽTK Maribor 0:7
TC Ljubljana : TK Olimpija 3:4

2. kolo, 13.5.
TK Branik Maribor : ŽTK Maribor 2:5
TK Olimpija  : ŠD Lokrovec 1:6.
TC Ljubljana : TK Radomlje + ŠD Ten-Ten 2:5

3. kolo, 19.5.
TK Radomlje + ŠD Ten-Ten : TK Branik Maribor 3:4
TK Olimpija : ŽTK Maribor 1:6
ŠD Lokrovec : TC Ljubljana 7:0

4. kolo, 20.5.
TK Olimpija : TK Radomlje + ŠD Ten-Ten 2:5
ŽTK Maribor : ŠD Lokrovec 4:3
TC Ljubljana : TK Branik Maribor 1:6

5. kolo, 3.6.
TC Branik Maribor : TK Olimpija
ŠD Lokrovec : TK Radomlje + ŠD Ten-Ten
ŽTK Maribor : TC Ljubljana

Zapisniki tekem skupine A


SKUPINA B

1. kolo, 12.5.
TA Breskvar : TK Luka Koper 2:5
TK Nova Gorica : TD Slovan 1:6
ŠD LTA : TK Spin Medvode 0:7

2. kolo, 13.5.
TK Luka Koper : TK Spin Medvode 1:6
TA Breskvar : TK Nova Gorica 6:1
TD Slovan : ŠD LTA 7:0

3. kolo, 19.5.
TD Slovan : TA Breskvar
ŠD LTA : TK Luka Koper
TK Spin Medvode : TK Nova Gorica

4. kolo, 20.5.
TK Nova Gorica : ŠD LTA
TA Breskvar : TK Spin Medvode
TK Luka Koper : TD Slovan

5. kolo, 3.6.
TK Spin Medvode : TD Slovan
TK Nova Gorica : TK Luka Koper
ŠD LTA : TA Breskvar

Zapisniki tekem skupine B


SKUPINA C

1. kolo, 12.5.
TK GFTA : TK Center Court 1:6
TK Krško : TK Bobi 4:3
TK Krka Otočec : TK Triglav Kranj 0:7

2. kolo, 13.5.
TK Bobi : TK Triglav Kranj 2:5
TK Center Court : TK Krka Otočec 6:1
TK Krško : TK GFTA 6:1

3. kolo, 19.5.
TK Krka Otočec : TK Bobi
TK Center Court : TK Krško
TK Triglav Kranj : TK GFTA

4. kolo, 20.5.
TK Bobi : TK Center Court
TK GFTA : TK Krka Otočec
TK Krško : TK Triglav Kranj

5. kolo, 3.6.
TK Triglav Kranj : TK Center Court
TK GFTA : TK Bobi
TK Krka Otočec : TK Krško

Zapisniki tekem skupine C