Liga U12: Center Court, Branik Maribor in Krško že pri dveh zmagah

Center Court v skupini C boljši od Triglava.

Z izjemo dveh prestavljenih obračunov sta se končala 1. in 2. kolo Zavarovalnica Sava lige za igralce in igralke do 12. leta starosti. Srdit boj za prvi dve mesti so v skupini C napovedale ekipe Center Court, Branik Maribor in Krško. V skupini A so zaenkrat še nepremagani igralci Spin Medvode, v skupini B pa ŠD LTA in Branik Maribor 2.

Center Court v skupini C boljši od Triglava.

V skupini A so se v 2. kolu prvič predstavili igralci Spin Medvode, ki so z rezultatom 6:1 ugnali ekipo Radomlje + AB. Do prve zmage so prišli igralci Olimpije, enako pa v skupini B velja za igralce ŠD LTA, ki bodo prestavljeno tekmo 1. kola proti ŽTK Maribor odigrali v enem od rezervnih terminov. Zelo zanimiv razplet se obeta v skupini C, kjer so po dveh odigranih tekmah s po dvema zmagama na vrhu Center Court, Krško in Branik Maribor 1. V 3. kolu si bosta nasproti stali moštvi Brnik Maribor 1 in Krško.

Fotogalerija uvodnih dveh kol bo objavljena v kratkem.

Zavarovalnica Sava liga U12
Dečki in deklice

Žreb – skupine
Poimenski seznam ekip

Skupina A

1. kolo, 6.5.2023
Radomlje + AB : Olimpija 4:3
Luka Koper 1 : Luka Koper 2 7:0
Spin Medvode : prosto

2. kolo, 7.5.2023
Spin Medvode : Radomlje + AB 6:1
Olimpija : Luka Koper 1 6:1
Luka Koper 2 : prosto

3. kolo
Spin Medvode : Luka Koper 2
Radomlje + AB : Luka Koper 1
Olimpija : prosto

4. kolo, 19.5.2023
Luka Koper 2 : Olimpija
Luka Koper 1: Spin Medvode
Radomlje + AB : prosto

5. kolo, 2.6.2023
Luka Koper 2 : Radomlje + AB
Olimpija : Spin Medvode
Luka Koper 1 : prosto

V playoff, ki bo potekal 17. in 18. junija, se uvrsti najboljša ekipa skupine. 


Skupina B

1. kolo, 6.5.2023
TC Ljubljana : Branik Maribor 2 2:5
ŠD LTA : ŽTK Maribor * – prestavljeno
Bobi : prosto

2. kolo, 7.5.2023
TC Ljubljana : ŠD LTA 1:6
Bobi : ŽTK Maribor * – prestavljeno
Branik Maribor 2 : prosto

3. kolo, 12.5.2023
Branik Maribor 2 : ŠD LTA
Bobi : TC Ljubljana
ŽTK Maribor : prosto

4. kolo, 19.5.2023
ŽTK Maribor : Branik Maribor 2
ŠD LTA : Bobi
TC Ljubljana : prosto

5. kolo, 2.6.2023
ŽTK Maribor : TC Ljubljana
Branik Maribor 2 : Bobi
ŠD LTA : prosto

V playoff, ki bo potekal 17. in 18. junija, se uvrsti najboljša ekipa skupine. 


Skupina C

1. kolo, 6.5.2023
Center Court : ŠRC Max Ljubljana 5:2
Krško : Krka Otočec 7:0
Triglav Kranj : Branik Maribor 1 4:3

2. kolo, 7.5.2023
Krka Otočec : Branik Maribor 1 0:7
ŠRC Max Ljubljana : Krško 1:6
Center Court : Triglav Kranj 5:2

3. kolo, 12.5.2023
Krka Otočec : Center Court
Branik Maribor 1 : Krško
Triglav Kranj : ŠRC Max Ljubljana

4. kolo, 19.5.2023
Center Court : Branik Maribor 1
ŠRC Max Ljubljana : Krka Otočec
Krško : Triglav Kranj

5. kolo, 2.6.2023
Branik Maribor 1 : ŠRC Max Ljubljana
Krško : Center Court
Triglav Kranj : Krka Otočec

V playoff, ki bo potekal 17. in 18. junija, se uvrstita prvo in drugo uvrščena ekipa skupine.

Preberite tudi:
Liga U12: Na uvodni tekmi do zmage TK Triglav Kranj, uspešen začetek tudi za Radomlje + AB, poseben dvoboj v Kopru