WTT: V Domžalah 5 Slovencev v polfinalu

V Domžalah bomo spremljali slovenski polfinale pri dečkih. Pri dekletih v polfinalu Zoja Peternel. 

Uspešni Slovenci v Domžalah, Max Stollecker in Luka Videnovič.

Pri dečkih so se štirje mladi Slovenci uvrstili v polfinale turnirja J30 v Domžalah. V polfinalu bomo v soboto spremljali tekmo med Lukom Videnovićem in Mihom Bajželjem ter tekmo med Maxom Stolleckerjem in Maticem Hribarjem.

Pri dekletih je bila najuspešnejša Zoja Peternel, ki se je kot edina Slovenka uvrstila v polfinale. Njena nasprotnica je Valeria Artemeva iz Rusije, ki je v četrtfinalu premagala Beti Butino Jazbec. Zoja Peternel je bila v četrtfinalu boljša od Ukrajinke Karine Kovalchuk s 4:6, 6:1, 6:1.

Dečki so uspešni tudi v igri dvojic, saj imamo tri slovenske pare v polfinalu dvojic.

 

J30 Domžale
(Domžale, pesek)

DEKLETA

Glavni del, 1. kolo

Doberlet P. (Slo) – Ruasan-Buha M. (Hrv) 6:0, 6:1

Fleischman J. (Slo) – Hamzic S. (Nem) 7:5, 6:2

Kadak Ocvirk K. (Slo) – Hnidets A. (Ukr) 6:2, 6:2

Torbica E. (Bih) – Dovnik A. (Slo) 6:2, 6:2

Cikajlo E. (Slo) – Kovačič V. (Hrv) *predaja

Mumlek L. (Slo) – Lanzillo V. (Ita) 6:4, 6:0

Titarenko V. (Rus) – Mastnak E. (Slo/WC) 4:6, 6(7):7

Širovnik A. (Slo/WC) – Joha-Bilić A. (Hrv) 1:6, 4:6

Ribnikar M. S. (Slo) – Turčić L. (Hrv) 2:6, 0:6

Truneckova E. (Češ) – Murshed T. (Slo) 4:6, 6:4, 6:1

Tanko A. (Slo/WC) – Soler V. (Aut) 5:7, 6(3):7

Artemeva V. (Rus) – Stojneva A. (Slo) 6:0, 6:3

Maler P. (Aut) – Aznoh A. J1:6, 3:6

Serić L. (Hrv) – Bogatin J. (Slo) 3:6, 6:4, 6:1

Fusil L. (Slo) – Rastočić L. (Hrv) 6:4, 6:4

Sedej Š. (Slo) – Chmelikova C. (Češ/WC) 6:2, 2:6, 3:6

Butina Jazbec B. (Slo) – Lazzerini I. (Ita) 6:3, 6:2

Peternel Z. (Slo) – Kosmac K. (Swe) 6:1, 6:0

Rogl N. (Slo/WC) – Sunara N. (Hrv) 6(2):7, 1:6

Biondic D. (Hrv) – Žnuderl A. (Slo) 6:1, 6:1

Dirnbek K. (Slo) – Kovalchuk K. (Ukr) 1:6, 1:6

Krajnik  A. (Slo/WC) – Tomić L. (Hrv) 0:6, 0:6

Vnuk Z. (Slo) – Kadanik M. (Aut/WC) 6:1, 6:1

2. kolo

Gibson I. (Gbr) – Doberlet P. (Slo) 5:7, 5:7

Fleischman J. (Slo) – Kadak Ocvirk K. (Slo) 2:6, 3:6

Mumlek L. (Slo) – Gaspar M. A. (Rou) 6:2, 6:0

Mastnak E. (Slo/WC) – Joha-Bilić A. (Hrv) 0:6, 0:6

Aznoh A. J. – Artemeva V. (Rus) 6:3, 3:6, 2:6

Fusil L. (Slo) – Mackowiak A. (Pol) 6:2, 6:2

Jazbec B. B. (Slo) – Chmelikova C. (Češ) 6:1, 6:2

Peternel Z. (Slo) – Sunara N. (Hrv) 6:1, 6:0

Vnuk Z. (Slo) – Brozova A. (Češ) 3:6, 1:6

3. kolo

Doberlet P. (Slo) – Kadak Ocvirk K. (Slo) 7:5, 5:7, 3:6

Mumlek L. (Slo) – Joha-Bilić A. (Hrv) 7:6(4), 6:4

Fusil L. (Slo) – Jazbec B. B. (Slo) 3:6, 1:6

Peternel Z. (Slo) – Blondić D. (Hrv) 7:5, 4:6, 6:4

Četrtfinale

Mumlek L. (Slo) – Vashchenko A. (Ukr) 0:6, 5:7

Jazbec B. B. (Slo) – Artemeva V. (Rus) 5:7, 4:6

Peternel Z. (Slo) – Kovalchuk K. (Ukr) 4:6, 6:1, 6:1

Kadak Ocvirk K. (Slo) – Bendova V. (Češ) 4:6, 1:6

Polfinale: Peternel Z. (Slo) – Artemeva V. (Rus)


Dvojice, 1. kolo

Artemeva V. (Rus)/Bendova V. (Češ) – Aznoh A. J. (Slo)/Murshed T. (Slo) 6:0, 6:0

Biondić D. (Hrv)/Torbica E. (Ukr) – Kadak Ocvirk K. (Slo)/Stojneva A. (Slo) 3:6, 4:6

Jazbec B. B. (Slo)/Žnuderl A. (Slo) – Chmelikova C. (Češ)/Felux C. (Češ) 6:4, 6(8):7, 10:8

Bogatin J. (Slo)/Vnuk Z. (Slo) – Krishnan N. (Zda)/Mumlek L. (Slo) 6:1, 7:5

Dovnik A. (Slo)/Mastnak E. (Slo) – Hnidets A. (Ukr)/Truneckova E. (Češ) 5:7, 2:6

Kosmac K. (Swe)/Mackowiak A. (Pol) – Ribnikar  M. S. (Slo)/Vaschenko A. (Ukr) 5:7, 4:6

Četrtfinale

Kadak Ocvirk K. (Slo)/Stojneva A. (Slo) – Artemeva V. (Rus)/Bendova V. (Češ) 1:6, 6:4, 4:10

Jazbec B. B. (Slo)/Žnuderl A. (Slo) – Bartoli C. (Ita)/Zorzi V. (Ita) 6:2, 6:3

Bogatin J. (Slo)/Vnuk Z. (Slo) – Joha-Bilić A. (Hrv)/Serić L. (Hrv) 2:6, 6:3, 8:10

Ribnikar  M. S. (Slo)/Vaschenko A. (Ukr) –Hnidets A. (Ukr)/Truneckova E. (Češ) 6:0, 6:0

Polfinale

Jazbec B. B. (Slo)/Žnuderl A. (Slo) – Artemeva V. (Rus)/Bendova V. (Češ) 3:6, 7:5

Ribnikar  M. S. (Slo)/Vaschenko A. (Ukr) – Joha-Bilić A. (Hrv)/Serić L. (Hrv) 2:6, 6:3, 10:6

Finale: Ribnikar  M. S. (Slo)/Vaschenko A. (Ukr) – Artemeva V. (Rus)/Bendova V. (Češ)



DEČKI

Glavni del, 1. kolo

Petrovič L. (Slo/WC) – Castle M. (Gbr) 0:6, 1:6 

Gorenšek K. (Slo) – Zanini A. (Ita) 4:6, 1:6

Friš Ž. (Slo) – Hurducas S. L. (Rou) 3:6, 6:3, 2:6

Bukovec R. (Slo/WC) – Kaser M. N. (Aut) 6:2, 6:2

Lugarič L. (Slo) – Fiocchi A. (Ita) 3:6, 6:1, 7:5

Videnović L. (Slo) – Stimamiglio T. (Ita) 6:2, 6:2

Bečirovič Novak M. (Slo) – Gutjahr L. (Aut) 5:7, 4:6

Bole N. G. (Slo/WC) – Martire L. (Ita) 6:2, 6:1

Rot N. (Slo/WC) – Salopek D. (Hrv) 1:6, 3:6

Požonec M. (Slo) – Baleja K. (Mad) 6:3, 3:6, 6:4

Šmarčan L. (Slo) – Glasi V. (Aut) 6:4, 2:6, 6:2

Bajželj M. (Slo) – Bocci F. (Ita) 3:6, 6:1, 6:0

Stollecker M. (Slo) – Cattaneo A. (Ita) 6:3, 5:7, 6:4

Šteblaj B. (Slo) – Atkinson C. (Nzl) 1:6, 2:6

Matijašič G. (Slo) – Ziska S. (Češ) 6:1, 6:2

Sok N. (Slo) – Lukic S. (Zda) 7:5, 6:3

Car N. (Slo) – Talajka T. (Svk) 1:6, 3:6

Šiftar J. (Slo) – Stipetić A. (Hrv) 2:6, 6:3, 6:2

Škorjanc K. (Slo) – Boitsov I. (Ukr) 6:1, 6:2

Hribar M. (Slo) – Pierro G. (Ita) 6:2, 6:0

Retelj M. (Slo) – Carnefeldt Lindh W. (Swe) 6:2, 6:2

Ramovš B. (Slo/WC) – Bazdar D. (Srb) 5:7, 1:6

Pečovnik J. (Slo) – Hata T. (Jpn) 1:6, 2:6

2. kolo

Bukovec R. (Slo) – Lugarič L. (Slo) 6:2, 6:3

Videnović L. (Slo) – Petković A. (Srb) 6:2, 6:2

Bole N. G. (Slo) – Gutjahr L. (Aut) 6:3, 2:0*predaja

Požonec M. (Slo) – Fracassi B. N. (Ita) 3:6, 6:3, 6(6):7

Šmarčan L. (Slo) – Bajželj M. (Slo) 3:6, 0:6

Stollecker M. (Slo) – Gnjidić J. G. (Hrv) 6:3, 6:4

Matijašič G. (Slo) – Sok N. (Slo) 6:2, 6(5):7, 0:6

Šiftar J. (Slo) – Navarro D. (Aut) 6:1, 3:6, 6:3

Škorjanc K. (Slo) – Hribar M. (Slo) 4:6, 2:6

Retelj M. (Slo) – Lassacher M. (Aut) 7:6(5), 6:3

3. kolo

Bukovec R. (Slo/WC) – Videnović L. (Slo) 6:2, 7:5, 1:6

Bole N. G. (Slo) – Ivanović N. (Srb) 1:6, 2:6

Bajželj M. (Slo) – Fracassi B. N. (Ita) 7:6(2), 3:6, 6:1

Stollecker M. (Slo) – Atkinson C. (Nzl) 4:6, 6:4, 6:1

Sok N. (Slo) – Talajka T. (Svk) 6:3, 6:4

Šiftar J. (Slo) – Hribar M. (Slo) 1:6, 2:6

Retelj M. (Slo) – Hata T. (Jpn) 6:4, 0:6, 7:5

Četrtfinale

Videnović L. (Slo) – Paulović N. (Srb) 6:1, 6:4

Ivanović N. (Srb) – Bajželj M. (Slo) 2:6, 1:6

Stollecker M. (Slo) – Sok N. (Slo) 1:6, 6:3, 6:2

Hribar M. (Slo) – Retelj M. (Slo) 3:6, 6:1, 6:1

Polfinale

Videnović L. (Slo) – Bajželj M. (Slo)

Stollecker M. (Slo) – Hribar M. (Slo)


Dvojice, 1. kolo

Stollecker M. (Slo)/Videnović L. (Slo) – prosta

Bečirovič Novak M. (Slo)/Božič J. (Slo) – Gutjahr L. (Aut)/Karner F. (Aut) *predaja

Matijašič G. (Slo)/Škorjanc K. (Slo) – Castle M. (Gbr)/Zanini A. (Ita) 6(3):7, 1:6

Car N. (Slo)/Šiftar J. (Slo) – Izumisawa K. (Jpn)/Martire L. (Ita) 6:1, 7:5

Hribar M. (Slo)/Retelj M. (Slo) – Kaserer M. N. (Aut)/Kieslinger P. (Aut) 6:2, 6:2

Lugarič L. (Slo)/Ploj J. (Slo) – Paulovič N. (Svk)/Talajka T. (Svk) 4:6, 4:6

Gorenšek K. (Slo)/Petrovič L. (Slo) – Nikodijevic L. (Sui)/Petković A. (Srb) 4:6, 6:1, 10:6

Ramovš B. (Slo)/Carnefeldt Lindh W. (Swe) – Bajželj M. (Slo)/Požonec M. (Slo) 3:6, 2:6

Bukovec J. (Slo)/Pierro G. (Ita) – Glasl V. (Aut)/Navarro D. (Aut) 2:6, 1:6

Bukovec R. (Slo)/Friš Ž. (Slo) –  Litovtsenko A. (Est)/McNicol W. (Aus) 6:4, 7:5

Pečovnik J. (Slo)/Šmarčan L. (Slo) – Alarcon M. N. (Ita)/Bocci F. (Ita) 3:6, 3:6

2. kolo

Stollecker M. (Slo)/Videnović L. (Slo) – Baleja K. (Mad)/Boros B. (Mad) 7:5, 6:3

Bečirovič Novak M. (Slo)/Božič J. (Slo) – Salopek D. (Hrv)/Stipetić A. (Hrv) 3:6, 5:7

Car N. (Slo)/Šiftar J. (Slo) – Castle M. (Gbr)/Zanini A. (Ita) 1:6, 3:6

Hribar M. (Slo)/Retelj M. (Slo) – Ciarapica A. (Ita)/Fiocchi A. (Ita) 6:4, 6:1

Gorenšek K. (Slo)/Petrovič L. (Slo) – Paulović N. (Svk)/Talajka T. (Svk) 3:6, 1:6

Bajželj M. (Slo)/Požonec M. (Slo) – Dallapiaza K. (Ita)/Dresseno F. (Ita) 6:2, 6:3

Bukovec R. (Slo)/Friš Ž. (Slo) – Glasl V. (Aut)/Navarro D. (Aut) 6:1, 6:3

Četrtfinale

Stollecker M. (Slo)/Videnović L. (Slo) – Salopek D. (Hrv)/Stipetić A. (Hrv) 3:6, 6:1, 10:2

Hribar M. (Slo)/Retelj M. (Slo) – Castle M. (Gbr)/Zanini A. (Ita) 6:4, 7:6(5)

Bajželj M. (Slo)/Požonec M. (Slo) – Paulović N. (Svk)/Talajka T. (Svk) 2:6, 3:6

Bukovec R. (Slo)/Friš Ž. (Slo) – Hata T. (Jap)/Ziška S. (Češ) 6:3, 7:5

Polfinale

Bukovec R. (Slo)/Friš Ž. (Slo) – Paulović N. (Svk)/Talajka T. (Svk)

Hribar M. (Slo)/Retelj M. (Slo) – Stollecker M. (Slo)/Videnović L. (Slo)