WTT Radomlje Open: Nala Kovačič in Carlo Angeli po novi zmagi med najboljših 16

Carlo Angeli uspešen tudi v 2. kolu. (Foto: Vid Ponikvar / Sportida)

Na igriščih v Radomljah in Domžalah se je s sredinimi tekmami 2. kola glavnega dela turnirja nadaljeval Radomlje Open, turnir serije WTT ranga J60. Od Slovencev sta se v osmino finala uspela prebiti Nala Kovačič in Carlo Angeli.

Carlo Angeli uspešen tudi v 2. kolu. (Foto: Vid Ponikvar / Sportida)

V 2. kolu glavnega dela turnirja v Radomljah se je predstavilo 8 slovenskih igralcev. Medtem ko so Luka Videnović, Zala Vnuk, Kaja Najzer, Lija Mumlek, Kaja Kdak Ocvirk in Beti Butina Jazbec morali priznati premoč nasprotniku, sta še drugo oviro v glavnem delu žreba uspešno preskočila Carlo Angeli in Nala Kovačič. Predstavnika ŽTK Maribor se bosta v četrtek borila za preboj v četrtfinale.

J60 Radomlje Open 2023
(TK Radomlje, pesek, zunaj)

1. kolo
Bečirovič Novak M. (Slo/WC) – Amarandei D. (Ita/Q) 2:6, 6:3, 4:6
Videnović L. (Slo) – Knežević D. (Švi) 6:2, 6:1
Bole N. G. (Slo/WC) – Jankanj V. (Srb) 1:6, 3:6
Bajželj M. (Slo) – Penasa L. (Ita/Q) 5:7, 4:6
Angeli C. (Slo) – Vantini M. (Ita/Q) 7:6(3), 6:2
Stollecker M. (Slo) – Peranović L. (Nem) 6:1, 3:6, 1:6
Lugarič L. (Slo/WC) – Platzer J. (Avt) 3:6, 4:6
Šeško Ž. (Slo) – Navarro D. (Avt) 4:6, 6:3, 2:6
Šteblaj B. (Slo) – Heidlmair M. (Avt) 0:6, 4:6
Vnuk Z. (Slo) – Kovačić V. (Hrv) 6:0, 4:6, 2:0* – predaja
Peternel Z. (Slo/WC) – Kovalchuk K. (Ukr/Q) 4:6, 4:6
Kovačič N. (Slo/6) prosto
Najzer K. (Slo/13) prosto
Mumlek L. (Slo) – Martyniak M. (Nem/WC) 7:6(5), 4:6, 6:4
Ribnikar M. S. (Slo) – Corvi A. (Ita) 2:6, 5:7
Žnuderl A. (Slo/WC) – Hajna K. (Češ) 3:6, 4:6
Kadak Ocvirk K. (Slo) – Truneckova E. (Češ/Q) 6:3, 1:6, 6:1
Butina Jazbec B. (Slo/12) – prosto
Sedej Š. (Slo/WC) – Heiderova K. (Češ) 3:6, 6:3, 1:6

2. kolo
Videnović L. (Slo) – Ryden V. (Šve/11) 4:6, 3:6
Angeli C. (Slo) – Sadikov S. (Zda/9) 6:0, 6:2
Vnuk Z. (Slo/WC) – Schnack H. (Nem/1) 0:6, 1:6
Kovačič N. (Slo/6) – Mamini S. (Ita/Q) 5:7, 6:4, 6:4
Najzer K. (Slo/13) – Horaček S. (Avt) 7:6(1), 2:6, 2:6
Mumlek L. (Slo) – Kastakova S. (Svk/11) 2:6, 5:7
Kadak Ocvirk K. (Slo) – Vashchenko A. (Ukr/14) 0:6, 3:6
Butina Jazbec B. (Slo/12) – Janković I. (Srb) 2:6, 1:6

3. kolo
Angeli C. (Slo) – Kumar M. (Šve) [3.8.]
Kovačič N. (Slo/4) – Koprivova N. (Češ/10) [3.8.]

Rezultati dvojic (kliknite za prevezavo)

Četrtkov razpored