WTA Indian Wells: Shelby Rogers izločila Leylo Fernandez

Mladenka je odigrala solidno tekmo proti, a Američanka je bila preprosto predobra. Slavila je z rezultatom 2:6, 6:1 in 7:6.

Leylah Fernandez vs Shelby Rogers 696x392 1 - WTA Indian Wells: Shelby Rogers izločila Leylo Fernandez

V prvem nizu smo spremljali kar izenačen boj, pa čeprav rezultat nakazuje prevlado Fernandezove. Shelby je imela break žoge v štirih različnih servisnih igrah na servis Kanadčanke. Nobene ni izkoristila, zato pa takšen rezultat. Fernandezova je blestela na forehandu, Rogersova pa je iskala občutke na drugem začetnem udarcu.

V drugem nizu sta igrali podobno, le da je Rogersova dobila pomembne točke. Ni dovolila, da bi Fernandezova diktirala, kot je v prvem. Na drugem začetnem udarcu je bila veliko boljša – osvojila je 80 odstotkov točk.

V tretjem nizu sta obe rešili več break žogic, ampak Američanka je igrala bolj inteligenten tenis in je napadla, ko je dobila priložnost. Fernandezova je v podaljšani igri sprejela nekaj slabih odločitev, ki so jo stale zmage.