Igrišča v Radomljah meter in pol pod vodo; turnir serije WTT zaustavljen

Teniška igrišča v Radomljah.

V noči iz četrtka na petek je večino Slovenije zajelo močno deževje. Zaradi številnih nalivov prihaja do hudih poplav, nič drugače ni v Radomljah, kjer bi se danes moral nadaljevati mladinski turnir serije WTT. 

Teniška igrišča v Radomljah.

Teniška igrišča v Radomljah so povsem pod vodo, tako da realnih možnosti za nadaljevanje in zaključek turnirja na igriščih TK Radomlje ni.

J60 Radomlje Open 2023
(TK Radomlje, pesek, zunaj)

1. kolo
Bečirovič Novak M. (Slo/WC) – Amarandei D. (Ita/Q) 2:6, 6:3, 4:6
Videnović L. (Slo) – Knežević D. (Švi) 6:2, 6:1
Bole N. G. (Slo/WC) – Jankanj V. (Srb) 1:6, 3:6
Bajželj M. (Slo) – Penasa L. (Ita/Q) 5:7, 4:6
Angeli C. (Slo) – Vantini M. (Ita/Q) 7:6(3), 6:2
Stollecker M. (Slo) – Peranović L. (Nem) 6:1, 3:6, 1:6
Lugarič L. (Slo/WC) – Platzer J. (Avt) 3:6, 4:6
Šeško Ž. (Slo) – Navarro D. (Avt) 4:6, 6:3, 2:6
Šteblaj B. (Slo) – Heidlmair M. (Avt) 0:6, 4:6
Vnuk Z. (Slo) – Kovačić V. (Hrv) 6:0, 4:6, 2:0* – predaja
Peternel Z. (Slo/WC) – Kovalchuk K. (Ukr/Q) 4:6, 4:6
Kovačič N. (Slo/6) prosto
Najzer K. (Slo/13) prosto
Mumlek L. (Slo) – Martyniak M. (Nem/WC) 7:6(5), 4:6, 6:4
Ribnikar M. S. (Slo) – Corvi A. (Ita) 2:6, 5:7
Žnuderl A. (Slo/WC) – Hajna K. (Češ) 3:6, 4:6
Kadak Ocvirk K. (Slo) – Truneckova E. (Češ/Q) 6:3, 1:6, 6:1
Butina Jazbec B. (Slo/12) – prosto
Sedej Š. (Slo/WC) – Heiderova K. (Češ) 3:6, 6:3, 1:6

2. kolo
Videnović L. (Slo) – Ryden V. (Šve/11) 4:6, 3:6
Angeli C. (Slo) – Sadikov S. (Zda/9) 6:0, 6:2
Vnuk Z. (Slo/WC) – Schnack H. (Nem/1) 0:6, 1:6
Kovačič N. (Slo/6) – Mamini S. (Ita/Q) 5:7, 6:4, 6:4
Najzer K. (Slo/13) – Horaček S. (Avt) 7:6(1), 2:6, 2:6
Mumlek L. (Slo) – Kastakova S. (Svk/11) 2:6, 5:7
Kadak Ocvirk K. (Slo) – Vashchenko A. (Ukr/14) 0:6, 3:6
Butina Jazbec B. (Slo/12) – Janković I. (Srb) 2:6, 1:6

3. kolo
Angeli C. (Slo) – Kumar M. (Šve) 6:4, 6:2
Kovačič N. (Slo/4) – Koprivova N. (Češ/10) b.b.

Četrtfinale: Angeli C. (Slo) – Peranović L. (Nem) [4.8.]


Dvojice, četrtfinale
(7)Najzer K./Semichina I. – Covri A./Segato E. 1:6, 1:6
Butina Jazbec B./Peternel Z. – (3)Gibson I./Sommer H. 6:3, 6:2
Parente S./Žnuderl A. – (4)Nosei A./Rizzetto G. 4:6, 6:4, 8:10
Petrović L./Zajc Gajšek L. – (6)Asenov D./Shinde J. 3:6, 3:6
(7)Ryden V./Šeško Ž. – Navarro D./Platzer J. 6:2, 6:2
Bečirovič Novak M./Šiftar J. – (3)Beraldo L./Guidi A. 1:6, 4:6

Polfinale
Butina Jazbec B./Peternel Z. –
(7)Ryden V./Šeško Ž. – Pasi R./Penasa L.

Petkov program odpade!