U12: Najvišje uvrščeni igralci suvereno ostajajo v igri

Za deklice in dečke do 12. leta poteka državno prvenstvo v Mariboru, na TK Branik. Z zaključkom današnjega dne so se uspešno prebili v 2. kolu. 

Eva Tita Lunder suvereno čez prvo oviro.

Izjemno dobro so državno prvenstvo začele nosilke, Eva Tita Lunder (RAFA), Tara Milanović (TR-KR), Brina Bohorič (OL-LJ), Ava Pegam (TK-CC), ki so suvereno premagale nasprotnice v 1. kolu in se brez težav prebile v 2. kolo. Pri dečkih prav tako ostajajo v igri najvišje uvrščeni igralci, Žan Ramovš (TK-CC), Vid Pušlar (OL-LJ), Ian Suljić (TABRE) in ostali nosilci prvenstva, z izjemno Jerneja Marinška (LUKAKP), ki je ni uspel preskočiti prve ovire.

Državno prvenstvo U12 – dečki
(TK Branik Maribor, trda podlaga)

1. kolo
Ramovš Ž. – Đaković L. 6:0, 6:0
Komočar D. – Abreht T. 1:6, 7:5, 6:4
Podbrežnik L. – Bruman K. 6:2, 0:6, 6:3
Bregant Kelc M. – Marinšek J. 6:1, 2:6, 6:1
Miklavžin J. – Muha V. 6:2, 6:2
Kozic T. – Vuković N. 6:0, 6:0
Šimonka A. E. – Bogov D. 6:1, 6:1
Zorčič G. – Vovk V. 6:0, 6:1
Pušlar A. – Satler B. 6:2, 6:2
Šinkovec N. – Boh L. 6:4, 6:0
Strnad V. – Šketako V. 6:2, 6:1
Suljić I. – Može M. 6:0, 6:0
Marinčič L. – Jovanović T. 6:4, 6:2
Kret M. – Senica M. 6:1, 6:2
Košak Č. – Flego M. 6:1, 6:2
Pušlar V. – Čižmek V. 6:0, 6:1

2. kolo
Ramovš Ž. – Komočar D.
Podbrežnik L. – Bregant Kelc M.
Miklavžin J. – Kozic T.
Šimonka A. E. – Zorčič G.
Pušlar A. – Šinkovec N.
Strnad V. – Suljić I.
Marinčič L. – Kret M.
Košak Č. – Pušlar V.


Državno prvenstvo U12 – deklice
(TK Branik Maribor, trda podlaga)

1. kolo
Lunder T. E. – Zelenik M. 6:0, 6:1
Kralj L. – Lečnik M. 6:7(5), 7:6(8), 6:4
Šmarčan Z. – Fesel Kamenik M. 6:1, 6:1
Dirnbek I. – Senica J. *predaja
Sarhatlić L. – Verhovec L. 6:1, 6:1
Milošič N. A. – Šerbinek A. 6:0, 6:1
Čamdžić Z. – Mihajlović M. 6:2, 6:0
Pegam A. – Knific K. 6:0, 6:1
Doberlet T. – Sande N. K. 6:0, 6:0
Štor I. – Šuštar L. 6:0, 6:4
Arsić N. – Knavs N. 6:0, 6:0
Bohorič B. – Ekar Grlj L. 6:0, 6:0
Pajić S. – Milošič E. M. 7:5, 6:4
Novak M. – Ivanov E. 6:3, 6:7(8), 6:2
Hočevar N. – Lovšin Z. 2:6, 6:4, 1:1*predaja
Milanović T. – Frangez E. 6:0, 6:0

2. kolo
Lunder T. E. – Kralj L.
Šmarčan Z. – Dirnbek I.
Sarhatlić L. – Milošič N. A.
Čamdžić Z. – Pegam A.
Doberlet T. – Štor I.
Arsić N. – Bohorič B.
Pajić S. – Novak M.
Hočevar N. – Milanović T.