[TENIŠKI PREGLED TEDNA] – Pet najodmevnejših zgodb tega tedna

Rubrika “Teniški pregled tedna” bo vsako soboto ponudila prelet najodmevnejših zgodb, ki so se zgodile tisti teden. Ob poplavi zanimivih teniški zgodb se rado kakšno spregleda, zato bomo vsak teden preverili, kaj se je dogajalo v preteklih dneh v svetovnem tenisu na turnejah ATP in WTA.

Tennis Racket and Balls - [TENIŠKI PREGLED TEDNA] – Pet najodmevnejših zgodb tega tedna

Kevin Anderson končal teniško pot

Anderson se je s tenisom začel ukvarjati leta 2007, dvakrat je bil blizu naslova na turnirjih za Grand Slam. Leta 2017 je v finalu OP ZDA izgubil proti Špancu Rafaelu Nadalu, leta 2018 pa v finalu Wimbledona proti Srbu Novaku Đokoviću. V karieri je sicer zbral sedem turnirskih zmag.

ATP Madrid: Nadal se je vrnil z zmago

Španski teniški zvezdnik Rafael Nadal se je po poškodbi rebra, zaradi katere ni igral šest tednov, uspešno vrnil na igrišča. V drugem krogu turnirja v Madridu je s 6:1 in 7:6 (4) premagal Srba Miomirja Kecmanovića.

Zmagovalcema Roland Garrosa nagrada v višini 2,2 milijona evrov

Zmagovalec in zmagovalka letošnjih posamičnih tekmovanj na Odprtem prvenstvu Francije v tenisu bosta zaslužila vsak po 2,2 milijona evrov, so danes sporočili organizatorji turnirja za Grand Slam na pariškem pesku, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

ATP Madrid: Murray zaradi bolezni predal dvoboj proti Đokoviću

Nekdanji prvi igralec sveta Britanec Andy Murray je predal dvoboj osmine finala teniškega Mastersa ATP serije 1000 v Madridu proti Novaku Đokoviću. Srb, prvi lopar sveta, je tako brez boja napredoval v četrtfinale, v katerem se bo pomeril z boljšim iz poljsko-srbskega obračuna Hubert Hurkacz – Dušan Lajović.

WTA Madrid: Tunizijka Ons Jabeur do zgodovinskega uspeha

Tunizijka Ons Jabeur in Američanka Jessica Pegula sta finalistki teniškega turnirja WTA 1000 v Madridu. V prvem polfinalu je Tunizijka s 6:2 in 6:3 premagala rusko kvalifikantko Jekaterino Aleksandrovo, v drugem pa je bila Američanka boljša od Švicarke Jil Teichmann s 6:4 in 6:3.

Sponzor rubrike [TENIŠKI PREGLED TEDNA] je prodajalna Notesniki.si

Preveri odlično ponudbo računalnikov Acer, Dell, HP in Lenovo po ugodnih cenah!

notesniki logo 2 350x84 - [TENIŠKI PREGLED TEDNA] – Pet najodmevnejših zgodb tega tedna

2705 - [TENIŠKI PREGLED TEDNA] – Pet najodmevnejših zgodb tega tedna Možnost nakupa na obroke

2705 - [TENIŠKI PREGLED TEDNA] – Pet najodmevnejših zgodb tega tedna Brezplačna dostava ob nakupu nad 400 €

2705 - [TENIŠKI PREGLED TEDNA] – Pet najodmevnejših zgodb tega tedna Ekspresno hitra dostava

2705 - [TENIŠKI PREGLED TEDNA] – Pet najodmevnejših zgodb tega tedna Možnost vračila