TE: Pet slovenskih predstavnikov napredovalo v 2. kolo turnirja v Kopru (FOTO)

Na igriščih Teniškega kluba Luka Koper se s torkovimi obračuni pričenja glavni del turnirja Tennis Europe za igralce v starostni kategoriji U12. V boj za odmeven rezultat se bodo podali tudi številni domači predstavniki. 

Zoja - TE: Pet slovenskih predstavnikov napredovalo v 2. kolo turnirja v Kopru (FOTO)
Zoja Petrenel uspešna v 1. kolu.

Na Obali je v preteklih dneh potekal že 14. Luka Koper Junior Open za dečke in deklice od 8. do 11. leta starosti, ki se ga je udeležilo več kot 270 otrok iz vse Evrope. Zdaj se na igriščih TK Luka Koper odvija še Tennis Europe U12 turnir.

V Bukatešti je v torek znova na igrišče stopila Eva Cikajlo, ki je v dvojicah ostala brez zmage. V kvalifikacijah turnirja U14 v Skopju je obstala Ana Stojneva. 

13. Luka Koper Junior Open U12
(Koper, peščena podlaga, zunaj)

Dečki, posamezno, 1. kolo
Filipič J. (Slo) – Erceg M. (Hrv) 0:6, 0:6
Cikajlo J. (Slo) – Urbanski J. (Pol/WC) 0:6, 3:6
Škorjanc K. (Slo) – Mueller E. (Nem/WC) 0:6, 0:6
Bigič U. (Slo) – Meacci M. (Ita/Q) 1:6, 1:6
Škundrič P. (Slo) – Zorica D. (Hrv/Q) 1:6, 2:6
Šuštaršič Kalin N. (Slo) – Kouame M. (Fra) 2:6, 1:6
Suljić S. (Slo) – Reisach V. (Nem/Q) 6:1, 6:2
Konečnik L. (Slo/WC) – Dumbović I. (Hrv) 6:2, 0:6, 3:6
Videnovič S. (Slo) – Lenglet A. (Fra) 0:6, 0:6
Kozjak M. (Slo) – Logrippo M. (Ita/Q) 3:6, 2:6
Semenič P. (Slo) – Skrzynski J. (Pol/WC) 7:5, 7:5
Zorko N. (Slo) – Garbero F. (Ita/Q) 2:6, 0:6
Požonec L. (Slo) – Burmakin A. (Rus) 0:6, 2:6

2. kolo
Suljić S. (Slo) – Kouame M. (Fra)
Semenič P. (Slo) – Marković A. (Srb)

Deklice, posamezno, 1. kolo
Fusil L. (Slo) – Sybicka O. (Pol/WC) 0:6, 2:6
Vršić I. (Slo) – Sekerova V. (Češ) 0:6, 0:6
Pleškovič L. (Slo) – Hrvatin V. (Hrv) 4:6, 4:6
Grubešič U. (Slo/WC) – Aguilar Ferrnandez V. (Špa/Q) 1:6, 1:6
Yaneva V. (Slo) – Dal Pozzo C. (Ita/WC) 3:6, 4:6
Kovačević S. (Slo) – Isakova P. (Ukr) 1:6, 2:6
Stražar H. (Slo) – Hettlerova S. (Češ/Q) 0:6, 0:6
Peternel Z. (Slo) – Glaeser M. (Nem/Q) 6:3, 6:3
Milovanovič Stamejčič B. (Slo) – Sara A. (Ita) 0:6, 0:6
Mlakar N. (Slo) – Ferraris S. (Ita/Q) 6:4, 6:0
Semenič K. (Slo) – Villa N. (Švi/Q) 0:6, 0:6
Fleischman J. (Slo) – Čakarun N. (Hrv) 7:6(6), 6:3

2. kolo
Peternel Z. (Slo) – Hettlerova S. (Češ/Q)
Mlakar N. (Slo) – Villa N. (Švi/Q)
Fleischman J. (Slo) – Nemcsek G. (Mad/Q)

Rezultati kvalifikacij, tolažilnega turnirja in dvojic (kliknite za prevezavo)


Dr Oetker Junior Trophy U14
(Bukarešta, peščena podlaga, zunaj)

Deklice, posamezno
1. kolo: Cikajlo E. (Slo) – Oana A. (Rom/5) 5:7, 2:6

Dvojice
1. kolo: Cikajlo E./Nagy M. – Anghel A./Zbranca I. 5:7, 3:6 


Jug Open 2021 U14
(Skopje, peščena podlaga, zunaj)

Deklice, posamezno
1. kolo kvalifikacij: Stojneva A. (Slo) je bila prosta
2. kolo kvalifikacij: Stojneva A. (Slo) – Chanoglou A. (Grč/4) 4:6, 3:6

FOTOGALERIJA

1 thought on “TE: Pet slovenskih predstavnikov napredovalo v 2. kolo turnirja v Kopru (FOTO)

Comments are closed.