TE U14 Koper: Štirje Slovenci v četrtfinalu turnirja

Veritsa Yaneva odlično nastopa v Severni Makedoniji. (Foto: Vid Ponikvar / Sportida)

V sredo je na teniških igriščih Bonifika, v Kopru, potekalo tretje kolo turnirja Tennis Europe U14, na katerem sodelujejo dečki in deklice. Uspešno so se v četrtfinale prebili štirje Slovenci, Veritsa Yaneva, Nika Štor, Sara Kovačevič in Patrik Semenič.

Veritsa Yaneva odlično nastopa v Kopru. (Foto: Vid Ponikvar / Sportida)

V sredo so potekali tudi dvoboji za četrtfinale dvojic na turnirju. Tudi v dvojicah so bili Slovenci in Slovenke uspešni, kar šest parov se je uvrstilo v četrtfinale.

Tennis Europe U14
(Koper, pesek, zunaj)

Posamezno, dečki, 1. kolo
Ramulić E. (Slo/WC) – Mascaretti T. (Ita) 0:6, 1:6

Šuštaršič Kalin N. (Slo) – Savini  B. (Ita) 6:4, 3:6, 6:3

Škundrič P. (Slo) – Puzielli G. (Ita) 6:4, 6:0

Schroll F. (Slo) – Burkmakin A. (Rus/8) 0:6, 1:6

Pavčič M. (Slo) – Ionescu T. S. (Rou/5) 0:6, 0:6

Brolih J. (Slo) – Tranciuc M. A. (Rou) 1:6, 3:6

Meolič E. (Slo) – Neri L. (Ita) 6:3, 6:1

Semenič P. (Slo/4) – Dimitrijevič V. (Srb) 6:1, 6:1

Škorjanc K. (Slo/WC) – Lita, L. (Nem/9) 0:6, 1:6

Mulej A. (Slo/WC) – Grigore T. (Can) 6:0, 6:4

Flego L. (Slo) – Majsitz L. L. (Hun) 1:6, 0:6

Kozjak M. (Slo) – Villard H. A. M. (Sui) 6:0, 6:0

Videnovič S. (Slo) – Forte F. (Ita) 6:1, 6:1

Filipič L. (Slo) – Dujka D. (Češ) * predaja

Dermelj M. (Slo) – Figurovskiy A. (Rus) 2:6, 2:6

Kolarič M. (Slo) – Iorga R. (Ita) 6:1, 6:0

Lalič L. (Slo) – Caminiti A. (Ita/16) 6:4, 3:6, 6:7

Kita G. (Slo) – Fricke T. (Nem) 6:1, 6:3

Strlekar B. (Slo/WC) – Ambartsumyan D. (Arm) 6:2, 6:0

Pučko M. (Slo) – Martinović D. (Hrv/12) 3:6, 2:6

Sevnik U. (Slo) – Vailati N. L. (Ita) 6:4, 6:7, 0:6

Djokić S. (Slo/15) – Čop M. (Hrv) 6:3, 1:6, 1:6

Pečovnik J. (Slo) – Balena M. (Ita) 6:2, 6:0

Glogovac J. (Slo) – Barjaktarović M. (Srb) 0: 6, 1:6

Pfeifer N. (Slo) – Semenov M. (Rus) 0:6, 1:6

Fišinger J. (Slo) – Tanovič D. (BIH) 6:4, 4:1* predaja

2. kolo
Meolič E. (Slo) – Burmakin A. (Rus/8) 3:6, 2:6

Škundrič P. (Slo) – Lita L. (Nem/9) 0:6, 1:6

Kita G. (Slo) – Vagner D. (Češ/3) 2:6, 2:6

Semenič P. (Slo) – Mascaretti T. (Ita) 6:0, 3:6, 6:2

Kozjak M. (Slo) – Čop M. (Hrv) 6:4, 6:4

Mulej A. (Slo/WC) – Dujka, D. (Češ/2) 2:6, 1:6

Šuštaršič Kalin N. (Slo) – Ionescu T. S. (Rou/5) 1:6, 1:6

Fišinger J. (Slo) – Schmidt B. (Nem) 1:6, 1:6

Pečovnik J. (Slo) – Martinović D. (Hrv/12) 1:6, 0:6

Strklekar B. (Slo) – Spircu D. C. (Rou/7) 0:6, 2:6

Kolarič M. (Slo) – Fugorovsky A. (Rus/11) 7:5, 2:6, 2:6

Videnovič S. (Slo) – Barjaktarović M. (Srb) 6:4, 6:7, 0:6

3. kolo
Kozjak M. (Slo) – Rybkin S. (Rus/1) 0:6, 0:6

Semenič P. (Slo) – Semenov M. (Rus) 6:0, 6:0

Četrtfinale: Semenič P. (Slo) – Spircu D. C. (Rou/7) [7. 9.]


Posamezno, deklice, 1. kolo

Semenič K. (Slo) – Volante C. (Ita) 6:3, 4:6, 3:6

Yaneva V. (Slo/4) – Olivo S. M. (Ita) 6:2, 6:1

Zore T. (Slo) – Kohoutkova S. (Češ) 1:6, 1:6

Štor N. (Slo/16) – Katalinić L. (Srb) 7:5, 6:2

Fleischman J. (Slo) – Zema V. (Ita) 2:6, 4:6

Šuštar G. (Slo) – Franzoi M. V. (Ita) 1:6, 1:6

Vršič I. (Slo) – Agbaba L. (Srb) 1:6, 1:6

Vončina L. (Slo) – Sacchetto C. (Ita) 0:6, 0:6

Kovačevič S. (Slo/9) – Zema N. (Ita) 6:2, 6:0

Cimperman A. (Slo) – Stagni A. (Ita) 2:6, 1:6

Stražar H. (Slo) – Brozina M. (Hrv) 2:6, 1:6

Hat N. (Slo) – Del Sal B. (Ita) 1:6, 4:6

Škalička E. (Srb/7) – Šmarčan T. (Slo) 6:1, 6:1

Pleškovič L. (Slo) – Havelkova N. (Češ) 6:2, 4:6, 6:4

Miklavžin S. (Slo) – Čekovič A. (Nem) 1:6, 0:6

Grabljevec E. (Slo) – Cartone A. (Ita) 4:6, 1:6

Mikvlažin E. (Slo) – Burini C. (Ita) 0:6, 0:6

Jugovac T. (Slo) – Dokuchaeva N. (Rus) 1:6, 2:6

Grajzl E. (Slo) – Rondinelli I. (Ita) 3:6, 2:6

Kitič D. (Slo) – Ortner Y. (Aut) 0:6, 0:6

Kunčič M. (Slo) – Corsi E. (Ita) 6:3, 6:0

Kožuh N. (Slo) – Corsi E. (Ita) 4:6, 1:6

Jarh H. (Slo) – Schwaiger H. (Aut) 1:6, 0:6

Jović A. (Slo) – Cerović L. (Hrv) 1:6, 0:6

Pajk A. (Slo) – Rotteglia O. (Ita) 3:6, 4:6

2. kolo
Yaneva V. (Slo/4) – Mrazova V. (Srb) 6:2, 6:2

Kovačevič S. (Slo/9) – Brozina M. (Hrv) 6:4, 0:6, 6:2

Kunčič M. (Slo) – Cakarun N. (Hrv/3) 4:6, 3:6

Pleškovič L. (Slo) – Sacchetto C. (Ita) 6:2, 6:0

Štor N. (Slo) – Rotteglia O. (Ita) 6:3, 6:2

 3. kolo
Yaneva V. (Slo/4) – Rondinelli I. (Ita) 6:0, 6:1

Pleškovič L. (Slo) – Klieštencova K. (Srb) 1:6, 2:6

Štor N. (Slo) – Cakarun N. (Hrv) 2:6* predaja

Kovačevič S. (Slo) – Škalička E. (Srb) 6:1, 6:1

Četrfinale
Yaneva V. (Slo/4) – Burini C. (Ita) [7. 9.]
Štor N. (Slo) – Klištencova K. (Srb) [7. 9.]
Kovačevič S. (Slo) – Zema V. (Ita) [7. 9.]


Dvojice, dečki, 1. kolo

Strlekar B. (Slo)/Majsitz L. L. (Hun) – Flego L. (Slo)/Agnello S. (Aut) 6:1, 6:1

Kita G. (Slo)/Lalić L. (Slo) – Fricke T. (Nem)/Grigore T. (Can) 3:6, 6:3, 6:10

Kozjak M. (Slo)/Videnovič S. (Slo) – Dermelj M. (Slo)/Giordano F. (Ita) 6:1, 6:2

Pučko M. (Slo)/Škundrič P. (Slo) – Neri G. (Ita)/Neri L. (Ita) 6:2, 6:1

Brolih J. (Slo)/Sevnik U. (Slo) – Fišinger J. (Slo)/Tanović J. (Bih) 6:2, 6:2

Kolarič M. (Slo/8)/Pečovnik J. (Slo) – Balena M. (Ita)/Puzielli G. (Ita) 6:2, 6:0

Barjaktarović M. (Srb)/Marjanović P. (Srb) – Glogovac J. (Slo)/Semenov M. (Rus) 6:2, 6:2

Ramulič E. (Slo)/Caminiti A. (Ita) – prosta

Šuštaršič Kalin N. (Slo)/Djokić S. (Slo) – prosta

Kolarič M. (Slo/8)/Pečovnik J. (Slo) – prosta

Semenič P. (Slo/2)/Zorica D. (Hrv) – prosta

2. kolo
Kozjak M. (Slo)/Videnovič S. (Slo) – Lita L. (Nem)/Schmidt B. (Nem) 1:6, 1:6

Pučko M. (Slo)/Škundrič P. (Slo) – Iorga R. (Ita)/Tranciuc M. A. (Rou) 7:6, 6:4

Brolih J. (Slo)/Sevnik U. (Slo) – Mascaretti T. (Ita)/Sirci A. (Ita) 6:7, 2:6

Šuštaršič Kalin N. (Slo)/Djokić S. (Slo) – Caminiti A. (Ita)/Ramulič E. (Slo) 6:1, 6:3

Kolarič M. (Slo/8)/Pečovnik J. (Slo) – Balena M. (Ita)/Puzielli G. (Ita) 6:2, 6:0

Semenič P. (Slo/2)/Zorica D. (Hrv) – Majsitz L. L. (Hun)/Strlekar B. (Slo) 6:2, 6:0

Četrtfinale
Dokic S. (Slo)/Šuštaršič N. (Slo) – Dujka D. (Češ)/Vagner D. (Češ) [7. 9.]

Pučko M. (Slo)/Škundrič P. (Slo) – Lita L. (Nem)/Schmidt B. (Nem) [7. 9.]

Kolarič M. (Slo/8)/Pečovnik J. (Slo)/Semenič P. (Slo/2)/Zorica D. (Hrv) [7. 9.]


Dvojice, deklice, 1. kolo
Kunčič M. (Slo)/Vršič I. (Slo) – Franzoi M. V. (Ita/Saccheto C. (Ita) 4:6, 6:3, 8:10

Corsi E. (Ita)/Corsi E. (Ita) – Hat N. (Slo)/Jović A. (Slo) 6:4, 6:4

Kitič D. (Slo)/Pajk A. (Slo) – Čekovič A. (Nem)/Soprani A. (Ita) * predaja

Cimperman A. (Slo)/Kožuh N. (Slo) – Rondinelli I. (Ita)/Stagni A. (Ita) 1:6, 1:6

Miklvažin E. (Slo)/Miklavžin S. (Slo) – Burini C. (Ita)/Ranieri M. V. (Ita) 0:6, 3:6

Grabljevec E. (Slo)/Šuštar G. (Slo) – Zema N. (Ita)/Zema V. (Ita) 0:6, 2:6

Vončina L. (Slo)/ Cerović L. (Hrv) – proste

Semenič K. (Slo/5)/Stražar H. (Slo) – proste

Felischman J. (Slo)/Yaneva Verits (Slo) – proste

Pleškovič L. (Slo/6)/Štor N. (Slo) – proste

2. kolo

Kitič D. (Slo)/Pajk A. (Slo) – Havelkova N. (Češ)/Jahnova A. (Češ) 1:6, 0:6

Vončina L. (Slo)/ Cerović L. (Hrv) –

Semenič K. (Slo/5)/Stražar H. (Slo) – Cerović L. (Hrv)/Vončina L. (Slo) 6:3, 6:3

Felischman J. (Slo)/Yaneva Verits (Slo) – Del Sal B. (Ita)/Rotteglia O. (Ita) 6:3, 7:6

Pleškovič L. (Slo/6)/Štor N. (Slo) – Zema N. (Ita)/Zema V. (Ita) 7:5, 6:4


Četrtfinale

Semenič K. (Slo/5)/Stražar H. (Slo) – Klištencova K. (Srb)/Petrašova D. (Srb) [7. 9.]

Felischman J. (Slo)/Yaneva Verits (Slo) – Burini C. (Ita)/Ranieri M. V. (Ita) [7. 9.]

Pleškovič L. (Slo/6)/Štor N. (Slo) – Havelkova N. (Češ)/Jahnova A. (Češ) [7. 9.]