Murray: “Ashleigh Barty me je zavrnila v Wimledonu”

V kolumni za BBC je Andy Murray komentiral, kako ga je prva tenisačica na svetu Asleigh Barty zavrnila, ko jo je v Wimbledonu povabil, da bi skupaj igrala v mešanih dvojicah. Kasneje se je dogovoril z Američanko Sereno Williams.

Andy Murray (Foto: Tennisworldusa.com)

“Rad bi igral mešane dvojice sem se odločil, glede česar sem govoril z nekaj igralkami, a so me zavrnile. Ena izmed njih je bila Asleigh. Seveda so bile vse prijazne. Bartyjevo sem povabil že v času Roland Garrosa, ampak me je zavrnila, ker je že igrala v enojicah in dvojicah. Ni želela igrati v treh kategorijah. Seveda sem razumel. Rekla mi je, da je zunaj veliko boljših od nje. Nato je nekaj dni kasneje osvojila RG. Takoj sem ji odpisal, da je ena izmed najboljših, ampak me je še še enkrat zavrnila!”