Liga U14: Obe ekipi ŽTK Maribor in TK Center Court skupinski del oddelali brez prask

S sobotno zaostalo tekmo 2. kola se je zaključil skupinski del Odmev lige U14. V tem delu tekmovanja so se najbolj izkazali predstavniki in predstavnice ŽTK Maribor in TK Center Court, ki so se v končnico prebili brez ene same izgubljene tekme. 

ztk mad - Liga U14: Obe ekipi ŽTK Maribor in TK Center Court skupinski del oddelali brez prask
ŽTK Maribor v zadnjem kolu boljši od ŠRD Max Ljubljana.

V konkurenci dečkov je bilo že pred zadnjim kolom jasno, da so si mesto v končnici priigrali igralci TK Center Court in ŽTK Maribor, tako v skupini A kot tudi v skupini B pa je zadnje kolo postreglo z odločitvijo o drugem potniku v polfinale. V skupini B je TD Slovan A v neposrednem obračunu za mesto v končnici premagal igralce TK Olimpija, v skupini A pa je TK Luka Koper na 2. mestu za las prehitel ekipo TD Slovan B.

Tudi pri deklicah sta TK Center Court in ŽTK Maribor svoje delo v skupinskem delu tekmovanja opravila brez prask. V skupini A je šlo v borbi za 2. mesto zelo na tesno. TK Olimpija je v skupnem seštevku zbrala točko več od TK Spin Medvode in za las ujela mesto v playoffu. Večja (4 točke) je bila razlika med 2. in 3.-uvrščeno ekipo v skupini B. Le za TK Center Court so zaostale igralke TK Triglav Kranj, 3. mesto je zasedla ekipa TK Radovljica.

Fotogalerija

Preberite tudi:
Liga U14: Dober začetek za TK Luka Koper, uspešne tudi ljubljanske ekipe (FOTO)
Liga U14: Udaren začetek za TK Center Court in ŽTK Maribor, tudi TK Olimpija še naprej neporažen (FOTO)
Liga U14: Prva zmaga za deklice TK Bobi, TK Center Court, TK Olimpija in ŽTK Maribor še naprej zmagovito (FOTO)
Liga U14: Dečki TD Slovan proti TK Olimpija za mesto v končnici, ŽTK Maribor in TK Center Court zanesljiva (FOTO)

Odmev liga U14

DEČKI

Skupina A

1. kolo, 22.8.
TK Luka Koper : ŠTD Bohinj 5:1
TD Slovan B : TK Center Court 0:6
TK Triglav Kranj : prosto

2. kolo, 23.8.
TK Center Court : TK Luka Koper 5:1
TK Triglav Kranj : TD Slovan B 1:5
ŠTD Bohinj : prosto

3. kolo, 24.8.
TK Center Court : TK Triglav Kranj 6:0
ŠTD Bohinj : TD Slovan B 0:6
TK Luka Koper : prosto

4. kolo, 25.8.
TK Triglav Kranj : ŠTD Bohinj 3:3
TD Slovan B : TK Luka Koper 3:3
TK Center Court : prosto

5. kolo, 26.8.
TK Luka Koper : TK Triglav Kranj 5:1
ŠTD Bohinj : TK Center Court 0:6
TD Slovan B : prosto

V play off napredujeta prvi dve uvrščeni ekipi, TK Center Court in TK Luka Koper.

skupina A decki - Liga U14: Obe ekipi ŽTK Maribor in TK Center Court skupinski del oddelali brez prask


Skupina B

1. kolo, 22.8.
GFTA : TK Olimpija 1:5
ŠRD Max Club : TD Slovan A 0:6
ŽTK Maribor : prosto

2. kolo, 23.8.
ŽTK Maribor : GFTA 6:0
TK Olimpija : ŠRD Max Club 5:1
TD Slovan A : prosto

3. kolo, 24.8.
ŽTK Maribor : TD Slovan A 4:2
GFTA : ŠRD Max Club 1:5
TK Olimpija : prosto

4. kolo, 25.8.
TD Slovan A : GFTA 6:0
TK Olimpija : ŽTK Maribor 0:6
ŠRD Max Club : prosto

5. kolo, 26.8.
TD Slovan A : TK Olimpija 6:0
ŠRD Max Club : ŽTK Maribor 0:6
GFTA : prosto

V play off napredujeta prvi dve uvrščeni ekipi, ŽTK Maribor in TD Slovan A.

skupina b decki - Liga U14: Obe ekipi ŽTK Maribor in TK Center Court skupinski del oddelali brez prask



DEKLICE

Skupina A

1. kolo, 22.8.
TK Branik Maribor : TC Ljubljana 3:1
TK Olimpija : TK Spin Medvode 2:2
ŽTK Maribor : prosto

2. kolo, 23.8.
ŽTK Maribor : TK Branik Maribor 4:0
TC Ljubljana : TK Olimpija 1:3
TK Spin Medvode : prosto

3. kolo, 24.8.
ŽTK Maribor : TK Spin Medvode 4:0
TK Branik Maribor : TK Olimpija 1:3
TC Ljubljana : prosto

4. kolo, 25.8.
TK Spin Medvode : TC Ljubljana 3:1
TK Olimpija : ŽTK Maribor 0:4
TK Branik Maribor : prosto

5. kolo, 26.8.
TK Spin Medvode : TK Branik Maribor 4:0
TC Ljubljana : ŽTK Maribor 1:3
TK Olimpija : prosto

V play off napredujeta prvi dve uvrščeni ekipi, ŽTK Maribor in TK Olimpija.

skupina a deklice - Liga U14: Obe ekipi ŽTK Maribor in TK Center Court skupinski del oddelali brez prask


Skupina B

1. kolo, 22.8.
TK Triglav Kranj : TK Bobi 3:1
TK Radovljica : TK Luka Koper 1:3
TK Center Court : prosto

2. kolo, 23.8.
TK Center Court : TK Luka Koper 4:0
TK Triglav Kranj : TK Radovljica 4:0
TK Bobi : prosto

3. kolo, 24.8.
TK Center Court : TK Triglav Kranj 4:0
TK Bobi : TK Radovljica 4:0
TK Luka Koper : prosto

4. kolo, 25.8.
TK Luka Koper : TK Bobi 2:2
TK Radovljica : TK Center Court 0:4
TK Triglav Kranj : prosto

5. kolo, 26.8.
TK Luka Koper : TK Triglav Kranj 1:3
TK Bobi : TK Center Court 1:3
TK Radovljica : prosto

V play off napredujeta prvi dve uvrščeni ekipi, TK Center Court in TK Triglav Kranj.

skupin b deklice - Liga U14: Obe ekipi ŽTK Maribor in TK Center Court skupinski del oddelali brez prask