Nick Kyrgios ne zmore niti na Challengerjih

Nadaljujejo se slabi rezultati za Nicka Kyrgiosa, ki je dobil samo eno tekmo v Brisbaneu, kjer je branil naslov. V Avstraliji je izpadel v prvem krogu proti Milošu Raoniću. Potem je šel na Challenger, kjer pa prav tako ni našel uspeha.

Nick Kyrgios je izgubil v prvem krogu (Foto: Tennisworldusa.com)

Nick Kyrgios je vstopil v žreb dvojic v Dallasu, kjer je izven enojic nastopal na šestem Challenger turnirju v karieri. Igral je z Mitchellom Krueger in izgubil s 6-7, 7-6, 10-5 proti drugima nosilcema Romainu Arneodu in Andreiju Vasilevskiju v 1 uri in 24 minutah. Nick in Mitchell sta zabila 19 asov, in čeprav sta dobila tri točke več kot njuna nasprotnika, saj so vsi dosegli po dva brejka, sta izgubila v zlati podaljšani igri tretjega niza.

23-letni avstralski tenisač, ki se je tako kot Bernard Tomić zapletel v afero s kapetanom avstralske reprezentance Lleytonom Hewittom, je trenutno 66. igralec sveta.