Bob bo zamudil Roland Garros, legendarni niz se končuje

Letos na OP Francije ne bomo videli Boba Bryana, saj se Američan ni opomogel po poškodbi kolka. Njegov dvojček Mike bo združil moči s Samom Querreyjem, s tem pa se je končal tudi rekordni niz. Brata sta skupaj zaigrala na 77 turnirjih za Grand Slam.

Bob se je poškodoval v finalu Madrida, kjer se je predal pri rezultatu 5:3 v prvem nizu. Njuna nasprotnika sta bila takrat Alexander Peya in Nikola Mektić. Če bi zmagala tisto tekmo, bi postala najstarejša dvojica, ki je v štirideset letih zasedala vodilno mesto na lestvici ATP.

“Dobra novica pa je, da bom lahko nekaj časa preživel s svojimi bližnjimi. Hvala za podporo in sporočila. Zares sem hvaležen in upam, da se že v nekaj tednih vrnem na teniška igrišča,” je zapisal Bob na družbenem omrežju.